Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zdvihnutie zadnej casti auta


jarco623

Recommended Posts

ahojte mozno to bude hlupa otazka,ale da sa nejako zvysit zadna naprava na 406? ide oto ze mam znizene auto ale zadok je velmi dole,mam skoro celu pneumatiku skritu v blatniku!viem ze existuju take podlozky pre zvysenie,ale zaujima ma ci sa da nejako zvyhnut cez torxne tyce?? na 206 sa to sa tak zvyhnut,tak ci to funguje aj na 406???? diki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten, kdo dělá takový \"tuning\", by měl původní díly uschovat a předat při prodeji novému majiteli. Jinak musí nový majitel vydat znovu peníze za originální (vyhozené) díly.

jarco623: pokud je auto opravdu po \"tuningu\", tak si sežeň origo pružiny. Normální 406 je tak akorát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam original pruziny ale kupil som sportove pruziny weitec -4cm predu a v zadu.original su ulozene v garazi,keby som predaval auto.teraz som skusil znizit iba predok,a v zadu su original.ale zadok je teraz trosku vyssie.stacilo by ho dat dole cca 1cm.a by sedelo to krasne.nemozem dat do zadu sportove lebo vsetko vsade sucham.a inak stabilita auta je pohoda a aj zakruty som skusal.vobec mi zadok neutekal drzal pekne stopu a ani sa nenaklanal zadok.tak neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: Bobo.KH

Zdar ty máš 16R?:myslim

Dyť si měl 17náctky?

No však se bavíme o zimákách ne?:D:aut

Ba ne, jen vím že jarco má 16\" a pružiny jako já tak mi to nějak vrtá hlavou, že jemu to škrtá a mě ne. Tak tam musí být rozdíl snad jen v pneu.:myslim

Já škrtám taky,a to to v zádu nemám snížený.Do zádu můžu naložit tak dva lidi a tím to hasne.Při vědčích dolikách druhnu:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale asi sme sa zle pochopily mne nikde pneu nesucha!vsetko je fajn. pneu mam 205-50-16

myslel som ze ked znizim zadok weitec -4cm tak sucam spodok auta.nie pneu.musim daat do zadnych pruzin podlozky ponuka ich weitec a a bude znizene predok -4cm a zadok -2cm.a bude to dobre vyzerat a nebude nikde proble.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarco623

ale asi sme sa zle pochopily mne nikde pneu nesucha!vsetko je fajn. pneu mam 205-50-16

myslel som ze ked znizim zadok weitec -4cm tak sucam spodok auta.nie pneu.musim daat do zadnych pruzin podlozky ponuka ich weitec a a bude znizene predok -4cm a zadok -2cm.a bude to dobre vyzerat a nebude nikde proble.

Aha,tak pak hoď foto až to budeš mít udělaný.Já chci po zimě též sníženi o 4cm,ale zadek chci dát jen o dva tak mě zajíma jak to bude vipadat:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...