Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Další 106 GTI


jakub106GTI

Recommended Posts

Rejty díky moc:)

mužu poprosit o radu potřebuji vyměnit vše kolem 3úhelníkových ramen a našel jsem na netu tuto sadu.

http://www.spoox.co.uk/catalog/product_info.php?cPath=84_96&products_id=427&osCsid=842d3d8aae379928f4d2383210553636

stojí to za to???matroš origo stojí cca 4 tisíce toto výjde na cca 5500,-

díky:)

[upravil dne 29.1.2010 jakub106GTI]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: Alesek

Kubo moc povedený:) světla padnou perfektně:) jinak stěrače jsem si všiml hnedka, pasoval bez ůprav?:)

Jinak co se Crystalů týče, tak na Náchodsku je mám já, bývalá Spiralova, a jeden klučina z Třebechovic na té modré s bílou kapotou. Ale auto prodával tak bůhví kde je mu konec.:)

mas nejake zpravy o moji byvale? :) zajimalo by me docela jestli jeste jezdi... a jak vypada....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Spiral

Původně zaslal: Alesek

Kubo moc povedený:) světla padnou perfektně:) jinak stěrače jsem si všiml hnedka, pasoval bez ůprav?:)

Jinak co se Crystalů týče, tak na Náchodsku je mám já, bývalá Spiralova, a jeden klučina z Třebechovic na té modré s bílou kapotou. Ale auto prodával tak bůhví kde je mu konec.:)

mas nejake zpravy o moji byvale? :) zajimalo by me docela jestli jeste jezdi... a jak vypada....

nazdar pane no tvoje ex nekde jsem tu videl fotky ale uz je to docela dlouho. Vypadala suprove mela krzstal svetla jinak tak jak jsi ji prodal- neboj je o ni postarano dobre:) jinak uz jsi v cr jo????? Jak jsi se mel?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakub106GTI

nazdar pane no tvoje ex nekde jsem tu videl fotky ale uz je to docela dlouho. Vypadala suprove mela krzstal svetla jinak tak jak jsi ji prodal- neboj je o ni postarano dobre:) jinak uz jsi v cr jo????? Jak jsi se mel?

jo jo uz jsem v cechach... teda no uz :) je to skoro rok co jsem odjel uz :) leti to leti :)

mel jsem se uplne paradne, uzival jsem si tam po horach i mestech, makal, zkousel japonsky auta, no proste paradni to bylo.

a nejake fotky peginy bych fakt ocenil.... snazil jsem se je tu najit a vubec nic jsem nenasel :( nevite nekdo jake tu ma novy majitel jmeno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj spirale, nový majitel tvého auta tu byl pokud se nepletu pouze jednou, a to hned po koupi, takže ani jeho nick nevím, píškota jsem ovšem viděl perfektně naleštěnýho zmizl výfuk a přibyli zadní světla, pokud kubovi nebavadí tak zde foto:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TYVOLE JAKO LUXUS MAXIMALNI.... nalestena jak se patri.... nove svetla uplne parada.....

jako ta barva hodne moc prokoukla ... se mi zda o neco svetlejsi.. ale to muze delat fotka asi jen :) a nebo ten lesk.... :potlesk:potlesk:potlesk kazdopadne super :super:super

jeste jsou nove cire blinkry na boku a znacek GTI.... a mozna malicko lepe napasovany predni naraznik se mi zda.... no je videt ze je krasne staranej... jeste jednou super :potlesk:potlesk:potlesk

dozadu pridan popisek Peugeot 106 a vypada to na nove letnaky ;):) a uz mlcim.... a omlouvam se Kuboj za OT ale to vite srdicko uplne pookralo kdyz vidim peginku takhle pekne vyfesakovanou...

Spirale, chlape. Používej prosím tlačitko EDIT (Upravit), viz. pravidla bod č.5. Díky Béďa

omlouvam se :) priste si dam pozor ;) a ted uz i vim jak to pouzivat :)

[upravil dne 24/2/2010 Béďa]

[upravil dne 25/2/10 Spiral]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: winco

tam nemaš na vyfuku koncovku?? zvuk paradny ale neverim že by filter spravil taky hlboky dunivy zvuk......či sa mýlim??

to víš že tam mám koncovku originál - dělá to jen a jen to sání. Taky mě to velice překvapilo. počkej pošlu další odkaz

tady je zvuk když se na to nešlape (3 tisíce otáček)

tady máš mé ex auto tam byla koncovka aj sání jen ne KN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...