Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Po kupe 307


billi11

Recommended Posts

Původně zaslal: billi11

Dobrý večer. Kúpil som 307 break 1,6 66KW rv.2006 chcel by som ho dať do poriadku .

Chcem povymieňať čo treba. Keby mi niekto poradil čo všetko treba a koľko približne stoji .

Mam na mysli rozvody , filtre a aké atd... Ďakujem.

Kolko ma km?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: billi11

Ma cca 98000 km ale nikdy sa tomu nedá veriť.Radšej vymeniť všetko.

[upravil dne 5/9/09 billi11]

Ja som kupil 2003/1.4/55kw,mal 71000(mal som to overene,auto som poznal-aj maitela),dal som menit motor. olej,sviecky,emisnu,. Rozvodovy remen sa meni az po 12000km.Tak mam teraz pokoj.Uz mam 86 000km a menil som este spodne gulove capy a tycku stabilizatora,a pred tyzdnom aj vyfuk. Ked niesi si isty km? tak olej filtre a rozv.remen by som urcite vymenil.A co sa tyka podvozku tak pozriet brzdove platnicky a napravu-capy,tycky,silenbloky.Ale to uz nieje take surne. Najskor motor. A co sa nakladov tyka-vyfuk ma stal 160,olej 65,gul.capy 70 euro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dutch

Původně zaslal: billi11

Ma cca 98000 km ale nikdy sa tomu nedá veriť.Radšej vymeniť všetko.

[upravil dne 5/9/09 billi11]

Ja som kupil 2003/1.4/55kw,mal 71000(mal som to overene,auto som poznal-aj maitela),dal som menit motor. olej,sviecky,emisnu,. Rozvodovy remen sa meni az po 12000km.Tak mam teraz pokoj.Uz mam 86 000km a menil som este spodne gulove capy a tycku stabilizatora,a pred tyzdnom aj vyfuk. Ked niesi si isty km? tak olej filtre a rozv.remen by som urcite vymenil.A co sa tyka podvozku tak pozriet brzdove platnicky a napravu-capy,tycky,silenbloky.Ale to uz nieje take surne. Najskor motor. A co sa nakladov tyka-vyfuk ma stal 160,olej 65,gul.capy 70 euro.

ahoj. ja mám 307 1,6 b 2003 75000km a mne v servise hovorili, že rozvody na peugeote sa menia pri 120000 km alebo po 5 rokoch od uvedenia do prevádzky. takže tie rozvody by si mal meniť aj ty a nečakať na 120000 km. pre istotu-únava materiálu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...