Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chyba žiarovky


marda77

Recommended Posts

Původně zaslal: AnotherOne

Už to tu je asi 10x. Konektor ľavého zadného svetla, prečistiť. Alebo dorábané xenóny, vyhodiť.

xenóny vyhadzovať nemusí, tá hláška je pre xenóny iná a vyhadzuje ju len pri naštartovaní;) Už som si na ňu zvykol a vždy, keď to pípne a zobrazí, tak viem, že mám naštartovaný motor :D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Nejde o hlásenie, že je vypślená predná žiarovka z dôvodu, že xenóny majú nízky odber - toto je v poriadku. Ide o rušenie nimi spôsobené a chybové hlášky bez príčiny. Alebo aj napr. zhorená elektronika stieračov.

Hmm, mno nehovorím, že xenóny nič nerušia ale ani nehovorím, že niečo rušia. Chcelo by to asi zmerať v prevádzke, ako sa správajú. Máš nejaký typ? Napadlo ma napichnúť na ne osciloskop a zistiť, čo presne odosielajú do riadiacej jednotky a ako sa mení napájacie napätie pri ich spínaní. Riadiacu by som asi poriešil odpojením čidla (ak by to šlo). Horšie to bude, ak to mrví napájacie napätie a sú tam nejaké napäťové špičky, to by už pomohol asi len nejaký filter, ale neštudoval som to a autoelektronika nie je celkom môj obor. Neskúšal niekto zistiť príčinu tej hlášky pri montovaných xenónoch? Ja som auto kúpil už s tou sadou a nechce sa mi prechádzať späť na klasiku.:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

toto s tou hlaskou som zaziô, prave tento tyzden.vzdy ked som zoslapol brzdu ..pisalo mi ze Blink(s)leuchten deffekt........anglicky asi direction indicator nieco..hehe...taksom hned po vasich tuto pritomniych radach hned rozobral zadne svetla..vynral ziarovky,nastriekal vsade WDcko a namontoval naspatek..aj kostru som trosken poklepal pretoze to neslo odtahova.....nahodl som to a hlaska sa uz neobjvila...aspo teda zatial..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Nejde o hlásenie, že je vypślená predná žiarovka z dôvodu, že xenóny majú nízky odber - toto je v poriadku. Ide o rušenie nimi spôsobené a chybové hlášky bez príčiny. Alebo aj napr. zhorená elektronika stieračov.

kamarád si koupil zátěžový modul prodali mu to ve stejné prodejně co kupoval sadu xenonu a hlášku mu to nedává ale nemá velkou tlamu má C5.Většina vozů od roku výroby 2005 vyžaduje montáž zátěžových modulů

[upravil dne 28/3/10 byny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...