Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Stabilizátory


Ondra.fencl

Recommended Posts

Původně zaslal: foxo

uz se to tu probiralo, ale pri vymene tycek stabilizatoru sa na geometriu nemusi.

to je pravda,ale platí to jen pro svislé tyčky stabilizátoru (na obou nápravách)

pro tu spojovací tyč (někdo jí říká vodorovná tyč stabilizátoru--nevím proč--se stabilizátorem nemá vůbec nic společného) co je na obrázku,to neplatí--seřizuje se s ní odklon zadního kola a pak se musí seřídit geometrie

[upravil dne 5/9/09 ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ondra.fencl

Ahoj všem..... mám problém... docela mi bouchají kola... všechny... tak to asi mám vyměnit stabilizátory, že??? Mění se jen stabilizátory nebo ještě něco k tomu?? a nemůže to být něco jiného??? na zadní nápravě to bouchá trochu víc... :(

samotný stabilizátor se nemění--klepe často uložení stabilizátoru (jsou to gumová pouzdra) a svislé tyčky stabilizátoru--je to všechno jednoduchá práce i pro laika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jo hoši.... díky moc.. po víkendu to objednám a vrhnu se na to..... Jinak pro změnu jsem zjistil dneska že mám dirku v chladiči.... fakt paráda.... když se to zavaří tak to asi moc nevydrží co??? nebo neexistují náhodou nějaké tekutiny co se tam nalijí aby se to zacelilo???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na ten chladíč jsou přípravky ale záleží jak moc to teče mě to na starým autě teklo že byla pod autem malá loužička asi to teklo jen když to bylo teplý tak jsem tam dal nějakej ten herberk a pomohlo to od té doby byl klid a voda se taky neztrácela

[upravil dne 5/9/09 zzipCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ondra.fencl

Zzip CZ

No mě vykápne vždy jen tak deset kapek když dojedu a vypnu motor... když je to chladný tak to neteče.....

A nevíš jak se to jmenuje prosimtě???

bohužel to už si nepamatuju už je to doba ale zajdi někam kde takoví věci prodávají určitě ti poradí

[upravil dne 7/9/09 zzipCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...