Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké homologované (RL) denní světla LED


OK406

Recommended Posts

Zdravím kluci, doufám že jste se přestali hádat a konečně zakopete válečnou sekeru, proč píšu- chci se zeptat jestli ty LED denní svícení můžu dát ke světlům (něco na způsob audi), třeba hned pod světla-mám P307, protože do narazníku se mi to moc nepáčí :( Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Eversio

Zdravím kluci, doufám že jste se přestali hádat a konečně zakopete válečnou sekeru, proč píšu- chci se zeptat jestli ty LED denní svícení můžu dát ke světlům (něco na způsob audi), třeba hned pod světla-mám P307, protože do narazníku se mi to moc nepáčí :( Díky

Ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wooody

a proč se to na to auto vůbec cpe?????? stejne je to hnusný a k ničemu.......

kolik to ušetří paliva??? 0.0000000000001 litru na na sto??? já si radši zapnu normál at sem videt........ tot můj názor......

[upravil dne 13/9/09 wooody]

A takto videt auto není? Pokud jsou s homologací, tak proč je nedat. To je pak věc každého majitele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se jen zeptat,jak zapojit RL světla. Jedná se mi o to, že chci je mít napojené na bývalí vypínač mlhovek a to zdůvodu, že když budu např. v garáži opakovaně startovat, tak aby se zbytečně nezapínali. Prostě bych je vypnul (svítila by i kontrolka na vypínači).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Chci se jen zeptat,jak zapojit RL světla. Jedná se mi o to, že chci je mít napojené na bývalí vypínač mlhovek a to zdůvodu, že když budu např. v garáži opakovaně startovat, tak aby se zbytečně nezapínali. Prostě bych je vypnul (svítila by i kontrolka na vypínači).

Čus.. Podle mě je to zbytečné. Vezmi si kolikrát budeš opakovaně startovat v garáži..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: OK406

Chci se jen zeptat,jak zapojit RL světla. Jedná se mi o to, že chci je mít napojené na bývalí vypínač mlhovek a to zdůvodu, že když budu např. v garáži opakovaně startovat, tak aby se zbytečně nezapínali. Prostě bych je vypnul (svítila by i kontrolka na vypínači).

Čus.. Podle mě je to zbytečné. Vezmi si kolikrát budeš opakovaně startovat v garáži..;)

Mě se to zbytečné nezdá. Uvidíme na místě, co a jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na funkci. Je potřeba mít na paměti, že světla pro denní svícení se mají zapnout automaticky po nastartování a automaticky vypnout při zapnutí obrysových světel. Další záležitost je symbol a kontrolka, kdy pro mlhová světla je určen jak symbol, tak barva a pro RL to není použitlné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

meli jste to udelat s automatickym zapinanim a automatickym vypinanim pri zapnuti potkavacich pres ty relatka, jak jsem vam to psal ( a jak to koneckoncu ma byt spravne zapojeno dle vyhlasky, jak uz psal Edison), takhle je to polovicni reseni a zadny zlepseni nebo uzitek to vlastne neprinasi, nez kdybyste dal svitili obycejnyma svetlama, to ty dve relatka automatickyho sviceni za 200Kc do originalnich patic by prinesly vice parady, takhle vas chlapci nemuzu moc pochvalit :aut:D

Jinak jeste dodatek, sundal bych podlozku pod SPZ (RZ) a tu prisrouboval primo na naraznik, takhle totiz zasahuje do cinne plochy RL :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...