Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cena motoru na 405 1.6i jednobod vstrik?


PetrR

Recommended Posts

Zdravim, mozna to nedavam uplne presne kam mam. No holt Pezoutek jeste ve stredu jezdil a uzival si sveta. Na Sardinii sice dojel, ale zpatky uz asi ne. Zacal hrozne kourit cerne, spatne startovat a a jit na tri valce proste no sehnal sem tu mechanika a laboroval laboroval a nakonec ho napadlo zmetrit tlaky. No a jeden valec ma 0. Takze motor umrel a predpokladam ze oprava se rovna nekolikanasobek ceny auta. Proto bych se chtel obratit na vas jako na odborniky jestli mi muzete poradit co by stal jinej motor nebo ci o nejakem nevite. Dekuju moc predem a ja sem Pazoutka vcera orval jak maly decko. No hotl co uz citovy vztah je citovy vztah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fredy a Zlatonko diky moc za help chlapi. Dejte mi prosim trosku casu. Jsem ted na te Sardini. Auto musim dotlacit na trajekt a z trajektu na pevninu. Tam ho nekde nechat jeste musim vymyslet kde abych se s nim jeste shledal a pak do republiky. Tady splasit nekoho kdo ma prives na auto nebo ridicak na to a vratit se pro auto a odvzt na privesu do CR. Jak se vratim do CR a trosku uklidnim a opadne adrenalin tak se urcite ozvu. Fredy muzes pripadne zjistit ci ta 1.6 je jeste aktualni? Ten muj motor by mel byt 1.6i 65kW / 88HP a ten typ co nema krokovy motorek podle serviceboxu. Diky moc zatim vsem za podporu a pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...