Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

viděli jste?


N3R3Z

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Marcel505

Ten první obrázek vidím poprvé - to napravo je vlastně prototyp 309ky nového modelu, jen tam pak dali menší světla, aby se mohlo do kufru lépe.

zaujimave ,ze hned ako bol vyrabany 309 bol aj prototyp na novy model,kedze tam pisu rok 87 a novy model sa zacal robit ku koncu roku 89 ak sa nemylim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: riderRLM

Původně zaslal: Marcel505

Ten první obrázek vidím poprvé - to napravo je vlastně prototyp 309ky nového modelu, jen tam pak dali menší světla, aby se mohlo do kufru lépe.

zaujimave ,ze hned ako bol vyrabany 309 bol aj prototyp na novy model,kedze tam pisu rok 87 a novy model sa zacal robit ku koncu roku 89 ak sa nemylim

Jojo, nový model se začal vyrábět o prázdninách 89. Ber to tak, že to auto měli už připravený - rok, dva.

Takže zřejmě původně chtěli udělat nový model s velkejma světlama a vykrojeným kufrem (vykrojený kufr, taktéž jako u 405 NM), ale pak přistoupili k menším světlům, jako u 405, aby to do té série zapadalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Já jsem svou 309ku kupoval v bazaru, kde na \"kartě\" bylo jasně uvedeno karoserie Kabrio (šlo o velké odsouvací střešní okno, specialita 205ek a 309ek). V jednom velkém třípísmenném pražském bazaru jsem pak viděl Mazdu 121 zaparkovanou taky mezi kabriolety, asi stejný jouda změnil působiště).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...