Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vymena lozisek?


petr307

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Mám najeto 50 tisíc, rok 2005 a začíná mi taky pravé zadní trochu hučet.

Předtím jsem měl dva Renaulty (19, Megane) a ložiska byla \"běžná\" závada.

Takže nekonečná francouzská řada výměny ložisek stále pokračuje. :bacha:bacha:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pocujte chalani, pri mojom nekonecnom rieseni s piskajucimi brzdami som sa dostal k tomu, ze som auto hodil na zdvihak a okrem ineho som skusal tocit s kolesami a vysledok takyto: lava strana obe kolesa sa tocia aj maju nejaku zotrvacnost, no pocut ze v presnych intervaloch suchaju o kotuce. Prava strana, zadne koleso - toci sa, ma slabu zotrvacnost a zastavuje \"zaseknutim\" pocut takmer permanentne suchanie. Prava strana, predne koleso - otocit sa da len silou, ziadna zotrvacnost. A teraz sa pytam je to otazka lozis alebo su vadne brzdy? Co by bolo v oboch pripadoch vhodne urobit(okrem navstevy servisu :))/vymenit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Travizik

Tak jsme si vyjeli s manžou na relaxační víkend na Slovensko, asi 200km - tam nám začalo něco vzadu hučet -taky to tipujem na ložisko - levé. No ale to s tou cenou, fakt 4500?:bojim Máme 307 sw z r. 2002. Najeto asi 60 tis. :myslim

Neboj dá se sehnat i za 200Okč, kukni na Autokelly:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Travizik

Tak jsme si vyjeli s manžou na relaxační víkend na Slovensko, asi 200km - tam nám začalo něco vzadu hučet -taky to tipujem na ložisko - levé. No ale to s tou cenou, fakt 4500?:bojim Máme 307 sw z r. 2002. Najeto asi 60 tis. :myslim

ty by jsi to mel za 2000tis za kus, mas starsi model. koncem roku 2006 zacali davat ty drazsi, jsou i s nabojem vcelku, proto ta vysoka cena, udajne se to takto dela i do novych fabii uz ted. mj 2002 a 60tis najeto?? toto nejak setris! :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls. viete mi poradit s mojim problemom? Ked ide koleso tazko otocit a nema zotrvacnost, je to problem brzd alebo tam moze byt az tak rozbite lozisko?

Kazdopadne chystam sa s tym do servisu, ale este pred tym som chcel vediet aj ine nazory nech ma tam zas neodzubu

[upravil dne 29/9/09 omegascream]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

Původně zaslal: Travizik

Tak jsme si vyjeli s manžou na relaxační víkend na Slovensko, asi 200km - tam nám začalo něco vzadu hučet -taky to tipujem na ložisko - levé. No ale to s tou cenou, fakt 4500?:bojim Máme 307 sw z r. 2002. Najeto asi 60 tis. :myslim

ty by jsi to mel za 2000tis za kus, mas starsi model. koncem roku 2006 zacali davat ty drazsi, jsou i s nabojem vcelku, proto ta vysoka cena, udajne se to takto dela i do novych fabii uz ted. mj 2002 a 60tis najeto?? toto nejak setris! :mrk

Hm, tak dnes jsem jela s autem do servisu, ložisko je v pr.... i s nábojem. Jen materiál 3200,-. Prý je to celkem dost vzítý. No tak to nechápu, při našich 60 tis..:bojim.

My jsme auto koupili z Německa, říkala jsem si, že je tam přetočený tacháč, mělo 52 tis., koupili jsme jej před rokem a půl. - v r. 2008-únor. Nechávala jsem si podle VINu zjišťovat nějakou servisní historii - v Německu v lednu 2007 při 41500km. No a tak podle toho si zase říkám, že to tak může být. ne všichni jsou závodníci. Já s dětma najezdím ročně tak těch 10-12tis včetně dovolenky. No ale i tak, jsou lidi, kteří najedou na pův. ložiska 200 tis a nic. Ale to možná tak ve VW;). TAk uvidím zítra, na kolik se cena vyšplhá s prací :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegascream

pls. viete mi poradit s mojim problemom? Ked ide koleso tazko otocit a nema zotrvacnost, je to problem brzd alebo tam moze byt az tak rozbite lozisko?

Kazdopadne chystam sa s tym do servisu, ale este pred tym som chcel vediet aj ine nazory nech ma tam zas neodzubu

[upravil dne 29/9/09 omegascream]

ja by som to tipoval na brzdy, kotuce sa ti suchaju o dosticky, vyssie si pisal ze v pravidelnych intervaloch pocut ako sa dosticky suchaju o kotuc, pomohlo by lepsie nastavit brzdy, pripadne vymenit dosticky a v zavislosti na tom v akom stave je kotuc, by pomohlo ho dat presustruzit

ale pockaj si na vyjadrenie skusenejsich ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...