Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Traktory


kaper

Recommended Posts

Zdar. Chcem sa spítat že ako si možem ako občan pomôcť ked mi celú noc pred barákom chodia traktory? A niesú to naše zetory ale silné stroje ktoré tahaju 16 a viac tonové vlečky. Ten hukot je niečo strašné, všetko sa trasie a neda sa spať. Za pol hodinu ich prejde asi osem až desať. Volal som na políciu že či to nieje rušenie nočného kľudu a povedal mi že pokial má techničák môže jazdit hockedy. A ja sa pitam, aj ked previšuje normu hluku? A odpoveď, že a kto mu to má odmerať? Tož ako si pomôcť??????:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatnout zuby a vydržet :)

Nic jinýho ti asi nezbyde, já minulou noc potkal na silnici 4 Classy a za nima 3 New Hollandy a taky jsem koukal jako tydýt a musel si pěkně počkat až projedou a že to byl rachot vskutku parádní, za 14 dní bude stejnak konec :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kaper

Zdar. Chcem sa spítat že ako si možem ako občan pomôcť ked mi celú noc pred barákom chodia traktory? A niesú to naše zetory ale silné stroje ktoré tahaju 16 a viac tonové vlečky. Ten hukot je niečo strašné, všetko sa trasie a neda sa spať. Za pol hodinu ich prejde asi osem až desať. Volal som na políciu že či to nieje rušenie nočného kľudu a povedal mi že pokial má techničák môže jazdit hockedy. A ja sa pitam, aj ked previšuje normu hluku? A odpoveď, že a kto mu to má odmerať? Tož ako si pomôcť??????:nevim

Chleba jíš??

Brambory jíš???

Vzpomeň si na to, až si půjdeš naplnit bachor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prestehuj se na par tydnu do Prahy. Doporucuji prvni patro a ulici kde je rusny provoz aut a nejlip i tramvaji. Idealne treba Jecna, Zitna, nebo nabr. Kapitana Jarose vedle stanice zachranky. ;-) Pak usnes i s temi traktory.

pokud to neni trvaly hluk z nejake fabriky nebo statku hned vedle, tak nenadelas nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle znám, z jedný strany baráku máme silnici 1. třídy (cca 7 metrů od zdi) a z druhý strany koleje ve směru plzeň-praha (cca 30 metrů). když přejede nákladní vlak v půl druhý v noci tak kolikrát vytřeštim voči uprostřed spánku, no a tyhle mega traktory, to je ještě hoší, klepou se okna i nádobí.. hnus, ještě že tohle projede v noci jenom párkrát za dlouhou dobu.. no kdyby to projelo o půlnoci 10 x, tak jsem z toho asi taky polomrtvej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: kaper

Zdar. Chcem sa spítat že ako si možem ako občan pomôcť ked mi celú noc pred barákom chodia traktory? A niesú to naše zetory ale silné stroje ktoré tahaju 16 a viac tonové vlečky. Ten hukot je niečo strašné, všetko sa trasie a neda sa spať. Za pol hodinu ich prejde asi osem až desať. Volal som na políciu že či to nieje rušenie nočného kľudu a povedal mi že pokial má techničák môže jazdit hockedy. A ja sa pitam, aj ked previšuje normu hluku? A odpoveď, že a kto mu to má odmerať? Tož ako si pomôcť??????:nevim

Chleba jíš??

Brambory jíš???

Vzpomeň si na to, až si půjdeš naplnit bachor.

Jem aj chleba a aj si uvedomujem že to treba spraviť. A neviem pochopiť prečo cez deň nerobia? A prečo nejazdia v noci po polních cestách alebo po ceste prvej triedy, po ktorej sa da obec obísť? ja len hladám spôsob ako spravit kompromis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pastorek

Tiež mám takú skúsenosť že si nepomôžeš a zakiaľ sa kompetentný rozhýbu tak bude po sezóne a traktory prestanú behať.

Nám takto vyvážajú prasačiu močovku za dedinu a za pol roka sme nedosiahli nič. Nepomohol ani Obecný úrad ani hygienici.

Zdar tak som sa dopracoval k tomu že keď váš starosta zakáže v určitých hodinách použivanie komunikácie tak tam nemajú čo hľadať a nesmú tadiaľ prechádzať. Čo je u nás trochu komplikované lebo starosta býva na bočnej ulici a jemu to nevadí tak nech si jazdia. Ale šak budú voľby a on ich už asi dúfam nevyhrá. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyby jim to někdo zakázal, což se nestane, stejně budou jezdit a co naděláš. Policajti ti tam nepůjdou hlídat, jedině nespat, vzít židli a psát spz, to je blbost, co! Zkrátka vydržať, smířit se s tím, jako s krtkem na zahrádce.:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...