Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nefunkční ABS na p 306 Break


purkmistr

Recommended Posts

Zdravím všechny:-)

V poslední době mě svítí kontrolka ABS. Když nastartuju tak se to OK ale jakmile se rozjedu po 5m se rozsvítí oranžová kontrolka. Pokud prudce šlápnu při jízdě na brzdy tak jdou kola do smyku, takže ABS nefunguje.

Myslým že bude špatné čidlo na kole,ale jak to odzkoušet které kolo to je? Nebo máte někdo jiný tip čím to může být? Díky všem za radu :-)

[upravil dne 3/9/09 purkmistr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzes je zkusit premerit ohmmetrem, mely by mit prumerne 1.2kOhm, pak prohlidni ozubeni na poloosach a vzadu na naboji, jestli neni ulomeny nejaky zub, pripadne zkontroluj vzdalenost cidla od zubu cca kolem 1mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: 306gti6

Ja som to meral ohmmetrom a tak som aj nasiel vadne cidlo:super

Ja mám ten istý problém s ABS. Mohli by ste niekto popísať podrobnejšie ako ste merali ti čidla? (kde ste ako čo odmerali, poprípade dať foto). Ja som z toho úplný debil, ale chcel by som to skúsiť premerať, už len preto aby som si to vyskúšal. :nevim Ohmmeter už mám tak teraz už len niejaké dobré rady.:nevim

Ďík.:nevim

[upravil dne 25/9/09 gedu]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gedu

Původně zaslal: 306gti6

Ja som to meral ohmmetrom a tak som aj nasiel vadne cidlo:super

Ja mám ten istý problém s ABS. Mohli by ste niekto popísať podrobnejšie ako ste merali ti čidla? (kde ste ako čo odmerali, poprípade dať foto). Ja som z toho úplný debil, ale chcel by som to skúsiť premerať, už len preto aby som si to vyskúšal. :nevim Ohmmeter už mám tak teraz už len niejaké dobré rady.:nevim

Ďík.:nevim

[upravil dne 25/9/09 gedu]

Rozpoj konektor od čidla a pak na něm měř
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasjkôr budeš musieť dať dole koleso a sledovať drôt od čidla k najbližšiemu konektoru. Napr. 407ma má zadné konektory v kruhovom otvore pod zadným sedadlom pri vrchu nádrže. Predné konektory v motorovom priestore. Ale môže byť, že konektory sú hneď pri kolese.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...