Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

správné rozhodnutí - Závod, nezávod


ozzy56

Recommended Posts

Přesně tak,nemůžou jim bezdůvodně zabavit auta jen tak ze srandy:roll Nevím co proti tomu všichni mají,asi závist že jsou bohatší a mají čas na podobné aktivity:myslimNavíc letos mají sledování přez družici a jedou dle platných předpisů v daných státech,tak že o nějakém \"nebezpečném závodě\" snad ani nemůže být řeč.....navíc když se pojedete projet po dálnicích nebo státovkách,tak ani nemusí být žádný závod a je to tam nebezpečnější:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Česká dopravní policie byla po celý den v pohotovosti, narozdíl od loňského prvního ročníku měla tentokrát k dispozici i rychlé vozy Volkswagen Passat, které střeží provoz na dálnicích.

Tohle mě tak trochu rozesmálo. Vždycky bych chtěla vidět toho, kdo to vymýšlí ty články...ty reportáže.

Už jen jak to zní...policie tentokrát měla k dispozici i RYCHLÉ vozy Volkswagen Passat...stačí to bez toho RYCHLÉ:roll

No možná to tak zní jen mě, ale nemohla jsme to nenapsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo imho, očekávám, že na sobotním orienŤáku bude taky doprovod policie a budou nám chtít zabavit auta, protože máme přeci startovní čísla a závodíme v běžném provozu :bojim

Kurník, řešíte tady pikačoviny. Nechte je být, nedělají nic jiného, než že jedou nějaký orienťák, jak sem já pochopil. Jen prostě trošku jiný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není to závist, spíše obava :myslim--reagovali byste jinak,kdyby Vám takový frajírek sejmul někoho z rodiny ve velmi vysoké rychlosti, po těch ,,projížďkách\'\' se navzájem informují,kdo kde jel aspoň 300km/h:bojim

P.S.možná byste se spokojili s tím,že to udělat nechtěl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy56

není to závist, spíše obava :myslim--reagovali byste jinak,kdyby Vám takový frajírek sejmul někoho z rodiny ve velmi vysoké rychlosti, po těch ,,projížďkách\'\' se navzájem informují,kdo kde jel aspoň 300km/h:bojim

P.S.možná byste se spokojili s tím,že to udělat nechtěl...

To není podstatný. Ať si 300 jedou. proč ne. Tohle samé, že mi zabije někdo někoho blízkého, může udělat kdejaký ožralý blbec ve 20 let starém autě.

Rychlost nezabíjí. To si uvědomte. Nidky nebude a nebyla rychlost, co zabíjí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 309GT

Přesně tak,nemůžou jim bezdůvodně zabavit auta jen tak ze srandy:roll Nevím co proti tomu všichni mají,asi závist že jsou bohatší a mají čas na podobné aktivity:myslimNavíc letos mají sledování přez družici a jedou dle platných předpisů v daných státech,tak že o nějakém \"nebezpečném závodě\" snad ani nemůže být řeč.....navíc když se pojedete projet po dálnicích nebo státovkách,tak ani nemusí být žádný závod a je to tam nebezpečnější:papa

No já sem v tv slyšel jak jedou podle družic a v novinách se dočetl že jeli přes 250km tak si vyberte :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...