Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

správné rozhodnutí - Závod, nezávod


ozzy56

Recommended Posts

5ešíte neskutečnou blbost. Nejdrívě si šáhněte vy do svědomí a pak suďte. Já taky nejezdím zrovna mezích zákonů. A co, má být? Neřeším a nikdo neřeší mě. Tak to má být.

Mě to fakt přijde teď jako česká vlastnost a to závist. Už jenom tím slovem \"Zbohatlíci\" Přeci jen, vy ti lidi znáte a íte jak si na to vydělali? Presumpce neviny, takže se nemůže tvrdit, že to nakradli. Tohle prostě už mi leze krkem, jak někdo někoho soudí, jen proto, že má víc než já. Tak je to hned hajzl, co si na to nakradl. Každý sme měly na začátku stejné možnosti a je jen na nás jak se toho chopíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se hrozne libi, jak se stale opakuje, jak meli vsichni stejne moznosti......no nemeli a nikdy mit nemohli.....stejne jako nemaji vsichni stejne predpoklady ;)

jedina skoda je, ze se k takovemu autu nedaji koupit i schopnosti ho bezpecne ovladat....i kdyz zase takovato auta jsou pro rychlou jizdu mnohem lip uzpusobeny nez plecky, kterejma se nekteri snazi jezdit podobne.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myšky ve vysoke rychlosti dělají spíš dementi ve fačkach fabiich apod , na to nemusiš byt zbohatlik-marlin to píše dobře , pokud vám vadí že jsou bohatší než vy tak se zamyslete spiše nad sebou proč taky nejste movitější. - Možná jste se měli líp učit. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ajaj, zase jsem asi pichl do vosiho hnizda ... pokud se oprostim od vyrazu zbohatlici a pouziji treba ozzyho prachaci, bude ti lip ??

kdo rika, ze si nakradli ? kdo rika, ze jsou to hajzli ?

co jim brani si pronajmout treba nejaky okruh, tihle majetnejsi lide (abych zde nikoho neurazil :)) na to urcite maji, a tam at si treba rozslehaji plechy ... to je mi jedno ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trasa byla znama predem, policie ma rychla auta, vrtulnik pro sledovani chovani vozu na silnici, atd... vzhledem k tomu, ze zadne ridicske prukazy neodebrali, zrejme to s tim porusovanim predpisu nebylo tak strasne, a nebo policiste nebyli na svych mistech ;-)

Vzdyt i ta auta byla oznacena a tedy poznatelna...

Nesudte vse z novinovych clanku a reportazi, sam jsem mel moznost nekolikrat videt jak se da krasne sestrihat porad a rozhovory, aby vyznel dle prani zadavatele...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvědomte si že pro nějakýho stodvacítkáře jsme taky zbohatlíci a zazobanci... když se k tomu přidá orientační závod, kde ne všichni jezdí(me) předpisově, ačkoliv je to v pravidlech napsáno, staví nás to do stejného světla jako tyhle lidi s luxusníma autama... jak by se líbilo kdyby policie zabavila auta VŠEM účastníkům našeho závodu, ať jel jak jel?

...lišíme se pouze cenou hraček :D

EDIT: interpunkce, diakritika, překlepy a podobný věci :)

[upravil dne 4.9.2009 Blizzard]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešíme to, že podobným \"závodem\" je každý sraz klubu. Tihle \"závodníci\" si vlastně udělali taky orienťák, bohužel ale měli příliš viditelná auta a novinářům se informace hodila k vyplnění \"díry\" ve zpravodajství

[upravil dne 4/9/2009 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ozzy a ty si myslíš že si neprojímají okruhy? Viz, klub sportovních aut. Já bych to tak tragicky neviděl.

Orinetační závod, nic víc, nic míň, takhle to na mě vyplynulo. Nebo si jen prostě udělali dovolenou a daly výlet, a nazvaly to Diamond Race. Nevidím na tom vůbec nic špatného.

Dnes a denně se závodí na silnicích a ani o tom nevíme....

Petře, taky mě to napadlo...

[upravil dne 4/9/09 Marlin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

novinářům se informace hodila k vyplnění \"díry\" ve zpravodajství

Přesně tak!Je to jen ohromná mediální bublina která splaskne tak brzo,jak se nafoukla;) Příští týden zase někdo někoho podvede s prostitutkama a o nějaký Diamond Race si většina lidí ani nevzpomene...:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy56

dal jsem to tu proto,co říkáte na tyto závody po obyč. silnicích...,kdo si myslí,že to nejsou závody,tak je mírně řečeno naivní...

ale Vy chcete asi řešit závist a rovné příležitosti po převratu...,tak jo no...:papa

:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...