Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém so štartovaním


gedu

Recommended Posts

Ahojte.

Mám taký malý problém: dnes ráno som prišiel k autu sadol a naštaroval na prvý brnk. Po asi 1km som musel zastaviť a vypnúť motor asi na 10min. a keď som potom chcel naštarovať tak nič. Nakoniec som naštartoval keď som držal kľúč v 2 polohe asi 20sek. a plynový pedál som mal stlačený až na podlahu. Toto mi spravilo za poslednný polrok asi tretíkrát.

Bojím sa aby ma to niekde nenechalo a hlavne teraz keď končí leto.

Skúste poradiť čo by to mohlo byť, lebo ja tomu vôbec nerozumiem.:nevim:nevim:nevim

[upravil dne 3/9/09 gedu]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj :) ... měl jsem to samý, při ohřátým motoru občas zaškytal a pochvilku nastartoval s plným plynem. Jednoho krásnýho dne sem zastavil a už sem neodjel ... po půl hodině když auto vystydlo sme ho roztlačili :P ( baterka už byla vybitá takže se startér netoočil )

když jsem přijel domu opět sem nenastartoval, když zase vystydlo normálně chytil na brnknutí :)

a závada byla relátkem palivovýho čerpadla... mělo by být umístěné kousek pod řídící jednotkou ( vede k tomu svazek 15 kabelů a navíc je přichicenej šroubem ) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...