Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kolísavé otáčky


Bazi 106

Recommended Posts

Zdravim chlapi, mám problémek mám 106 92rv, začala mi škubat zjistil jsem že je v čoudu potenciometr koupil jsem tedy použitou vstřikovací jednotku namontoval nastartoval ale po chvilce se mi zvýšily otáčky a začali kolísat potřeboval bych radu, skusil jsem odpojit krokáč a otáčky nekolísaj a je vše v pořádku kde muže být chyba??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale nevím jestli je dobrý dávat novou destičku na starý kartáčky aby to za chvilinku nebylo to samý tím jak jsou ty kartáčky zničený, jinak mám s tím dobrou zkušenost docela dobře to cukalo až to kolikrát chcíplo a na kruháči je to chuťovka :xvul vyměnil jsem jí dneska tak teprve uvidím zda to jede dál, ještě jsem zkusil ten krokový motorek odpojit a v poho otáčky nekolísaj jsou vyšší ale s tím si už pohraju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víš co fungl novy se mi to kupovat nechce na to prachy nemam a jety je pro me vyhodnejší!!jasny ze nema cenu kupovat jenom destičku ty kartačky to znova za chvili vydřou a je to v prde... a na inzeraty je to tak na pytel nejlepší je když ji mužeš jete na starym autovraku jete pojízdným vyzkoušet!!no nic budu si muset zvikonout že to při rozjezdu cuka a az jse nekde neco nabidne tak ji zase koupit nebo ja nevim!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...