Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 SW Autoviva


peugeot 306

Recommended Posts

Nazdárek lví rodinko. Tak snad se usmálo štěstí i dnes na mě a jedu se podívat do Ostrav na tohoto krasavce viz odkaz níže. PS chci se zeptat nemátezde někdo zkušenost s bazarem autoviva? Uvidíme dle fotek mi přijde auto dost solidní. Jestli tento kup nevyjde zanevřu na francouze a po včerejším testu tourana jdu do něj..

http://autosoft.cz/soubory_autosoft/detail_inzerat.php?id=AUTOVIVA%2FA531_09%2F2.9.2009&nabidkaAdresarBazaru=autoviva

tak prosím piště postřehy nápady rady na co si dát pozor... atd snad budu mít sebou i mechanika s diagnostikou:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný, jen se mi zdá dost km, budeš asi muset vše měnit, hlavně myslím rozvody a má asi FAP: Jinak dle foto opravdu paráda, ať tak vypadá i při pohledu zblízka. Já jsem byl po foto několikrát také nadšený, ale potom se objevily malé defekty. Držím palce.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tempomatu se nebojím . T kilometrty na jednu stranu je to dost ale dá se to v klidu najet. Zase lepší než kdyby tam bylo 80 a pravda by byla někde jinde. Má to servisku tak zkusím vytelefonovat vše o tom autě. ale řeším to až v pondělí snad to auto nikdo nekoupí do te doby mám dovolenou a ted sem časově zaneprázněn. Chzlapi vím že se to zde již několikrát omývavolo dokola ale na co si dát fakticky u tohodle auta bacha. popř co se dá vše změřit přes diagnostiku. Jak třebas vyzkoušet klimatizaci atd. je to moje zatím největší investice a chci to mít tip top

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klimu poznáš tak že po zapnutí by se mělo motoru \"přitížit\" a mělo by být slyšet v motorovým prostoru cvaknutí od kompresoru. kondenzační trubky by měli \"mrznout\".

Kilometry jsou OK, každej si myslí že koupí auto z roku 2001 a bude mít najeto 80tis. takove auto je 1 ze 100 a to kdo vi jestli. Navíc kdo by takove auto prodaval ze? kazdej je prodava protoze stim autem uz neni spokojen nebo ma zavady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi takže odkaz na 307 je už výše ale ted se mi do toho připletl tento touran. co byste brali vy berte pohodlí výbavu atd. ne sympatie vůči značce.

Zítra to jedu rozlousknout. tadyk je odkaz na tourana http://www.auto-plus.cz/showcar.php?id=178774 pište rychle. Jinak co se týče 307 sedmiček co tak často odchází nba co se konkrétně zaměřit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeot 306

Chlapi takže odkaz na 307 je už výše ale ted se mi do toho připletl tento touran. co byste brali vy berte pohodlí výbavu atd. ne sympatie vůči značce.

Zítra to jedu rozlousknout. tadyk je odkaz na tourana http://www.auto-plus.cz/showcar.php?id=178774 pište rychle. Jinak co se týče 307 sedmiček co tak často odchází nba co se konkrétně zaměřit?

Asi by som zobral VW,ale nepoznam tieto vozy osobne tak neviem ake maju muchy.Peugeot mam a ked by som zacal pisat a vsetkych prkotinach co mi tam vadili a pomaly ich odstranujem tak napisem knihu,to radsej nie.Ale urcite aj VW ma take iste muchy ako aj ostatne vozy. Zalezi na co natrafis,tak stastny vyber.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte chlapi mě jde spíše o to že Peugeot u nás kupovanej se serviskou rv 07 130000 km. Touran lepší auto ale rv 05 166 km serviska jen do 90000 zato maxi výbava ale něco mo nastartování klepe v mot. prostoru asi nadzvihatko ventilu nebo tak nějak podobně. Proto se bojím že by to mohla bejt dražší oprava. To dojíždění do práce si představit umím je to v pohodě auto prostorne nabušené a přiznám se jde i o prestiž todle postavit vedle kamarádova golfa V tak asi padne závistí. Z poslední věty si mě ovšem neškatulkujte že se mi jedná jen o frajeřinu jsem člověk co nemá moc peněz tak zvažuje každou variantu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož to ti nezávidím, téměř stejná cena, no a Touran, to je bomba. Proč je v tak příznivé ceně? Že by ten motor? Protože opravdu je to mimořádně dobrá cena. Sám jsem po něm pásl, ale cenový rozdíl mezi 307 a Touranem byl dosti velký, tak zvítězila 307. Víš určitě, již jsem to psal, že jsem s ní mimořádně spokojený i když jsem zatím nenajel moc km.No uvažuj dobře, dražší pojistka, ten motor apod.dej bacha. Moc taky záleží na srdíčku, jak auto zamiluješ jsi v riti.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...