Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 SW Autoviva


peugeot 306

Recommended Posts

Mě se zdá ta cena tourana nízká, protože v tento rok výroby a výbava se dá prodávat i za více peněz. A nevím jestli je to pravda, ale auž jsem slyšel od více lidí, že 2,0 TDI není moc povedený motor. Většina se poohlíží spíše po 1,9 TDI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave dost pisou, ze 2,0 TDi se jim trosku nepovedl. Zkus pohledat na netu, urcite na neco narazis. Znamemu u Passata menili uz pul motoru a dalsi na Oktavce zacina mit taky problemy. Ale je to vzdy o tom jak clovek jezdi, co tankuje atd. Jinak bych taky hlasoval pro Tourana. No a kdyz postavis VW a 307 vedle sebe na parkovisti, co spis ukradnou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové děkuji všem za rady postřehy . Dnešní den sem se tedy vydal zkontrolovat vybrané vozy : Peugeot 37 SW ano udělám negativní reklamu AUTOVIVA -Ostrava Radvanice nikdy více otřesnej přístup auto zepředu pobité jak žito navíc už rezervováno přitom sem jej měl objednané já a ochota prodavače nulová. auto stálo v hale kde bylo příšeří a pod kýblem vosku maskovali různé nedostatky. Tak šel na Řadu VW Touran Auto Heller Ostrava Přístup k nezaplacení ochota zájem auto prodat vše vysvětleno auto projeto max spokojenost. Touran má pár drobných šrámu, ale nijak je nemaskovali upozornili na nedostatky férové jednání každopádně pokud máte zájem už je pozdě zítra si jej jedu vyzvednout. Ted trochu dat Je to Touran 2,0 TDI 103 kW výbava Highline 166000 najeto rv 2005 s velkou navigaci parotem handsfree vyhři. sedačky digiklima prostě vše co šlo do toho auta narvat krom nezávislého topení. Jediný nedostatek co nyní řeším je jak počeštit navigaci. Vím že už to sem moc nepatří ale kdyby jste měli na někoho kontakt nejlíp ze severomoravského kraje byl bych vám vděčen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeot 306

Nazdárek lví rodinko. Tak snad se usmálo štěstí i dnes na mě a jedu se podívat do Ostrav na tohoto krasavce viz odkaz níže. PS chci se zeptat nemátezde někdo zkušenost s bazarem autoviva? Uvidíme dle fotek mi přijde auto dost solidní. Jestli tento kup nevyjde zanevřu na francouze a po včerejším testu tourana jdu do něj..

http://autosoft.cz/soubory_autosoft/detail_inzerat.php?id=AUTOVIVA%2FA531_09%2F2.9.2009&nabidkaAdresarBazaru=autoviva

tak prosím piště postřehy nápady rady na co si dát pozor... atd snad budu mít sebou i mechanika s diagnostikou:super

čus,tak jak to dopadlo,byl si tam?Já tam byl, jsem z Ostravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...