Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zahrievanie


winco

Recommended Posts

zdravim je normálne že sa mi neska v kolene zohriala voda na 100°C a olej tak na 92°C pred tým som prešiel asi tak 25 km a chvilku som ho dosť na 4 vytačal pri predbiehani....oco ma straši že mám zli ventilator pred chladičom že sa nesmie tak vela zahrievať motor tak sa pýtam či ma pravdu alebo ma len straši.....dakujem za každu odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže sa nemusimbať že mi nefunguje ventilator?? oco ma daewoo lanos tiež rok vyrobi 1998 a jemu teplota vody drži aj po 400km na tej istej hodnote tak mi hovori že to neni dobre ked mi to robi hento neda sa neako ovlivniť aby sa to tak nezahrievalo napriklad neaky odpor pri čidlo alebo na ventilator alebo ja enviem kde ale tak aby sa mi nezkreslila hodnota na budikoch :D:D:D len aby to viac chladilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vytáčať môžem i ja, a držím sa stále na +- jeden, dva stupne na 90tich, ale keď som v kolóne alebo dlhšie niekde stojím so zapnutým motorom, dostanem sa nad 90, vtedy mi spustí ventilátor a idem naspäť na cca 90.

Tým som chcel povedať, že ak stojí v kolóne a dostane sa nad 90, nie je to nič neobvyklé, zvlášť, ak je vonku 30 a dusno.

[upravil dne 5.9.2009 keyboard]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dakujem a ešte raz ta otazka neda sa to čidlo na spustenie ventilatora neako oklamať aby s spustil trebars o 5°C skor ale tak aby mi budiky ukazovali originalnu teplotu len ventilator by reagoval inač......ako nič by sa tým nemalo stať že?? ked sa spusti skôr tak to bude len trocu chladnejšie a duplom v kolone by som to ocenil alebo len neako trochu nemusi byť ani o 5stupňou stači par tak 3alebo 2 ozaj len par:D aby mito furt držalo jednu teplotu a neako extra nestupalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s týmprehrievanim sa mi to stalo prvy krat aj to len ked som stal v koleno do teraz som jazdil v pohode aj som to vytačal a nič furt to bolo okolo 90 a kontrolka mi našťastie ešte ensvietila ani raz a teplota oleja mi drži pekne rovných 90 ta nad 90 nestupila vobec macimalne tak 92 albo 94

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...