Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

slovenské zrazy


Durko

Recommended Posts

Peto vieš že ja som ten posledný ktorý má problém v Slovenský alebo Český.

mňa mrzí len to že sa snažíme uskutočniť nejaku akciu na Slovensku a ta pomaly zapadá prachom ako pribudajú príspevky tak sa posúva a zachvílu ten kto nevie že bol aj na slovensku zraz to nenájde.

Velké zrazy sú číslované a pekne zoradené a tí čo tam boli aj zo Slovenska vedia čo a kde hladať a úprimne nemyslím že sa tak skoro sa pod nejakým čislom objaví zraz uskutočnený na slovensku v ........ .

Pieštany bol len rozbeh a dufam že to bude lepšie a lepšie ale ta učasť nebola tak zlá.

Sme priatelmi lva a nechcem ziadne vynimočné veci, to bol len dotaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to nebude na indexové straně v sekci \"Peugeot club\", tak se to stejně přehlédne... To by muselo být \"Připravované srazy\" a \"Připravované srazy na Slovensku\"... (pod sebou)

Toť jen můj názor...

[upravil dne 3/9/2009 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- v sekci pripravovane srazy nevidim velky duvod pro dalsi rozdelovani. Pokud to bude velky sraz, muze organizator pozadat o vytvoreni podsekce tak, jako se deje pred kazdym velkym srazem, napr. aktualne je to sraz v Chomutove. To povazuji za vhodne, zvysi to prehlednost a dohledatelnost.

Pochopitelne v pripade Slovenskych srazu asi budou ze zacatku kriteria pro \"velky sraz\" jina nez v CR, pocitam ze to co je u nas na spodni hranici navstevnosti (30-50 lidi) je v soucasnosti na Slovensku spis horni hranici? Neberte to jako kritiku nebo rejpani, nejak se zacit musi a jen tak dal! :papa

- tato podsekce pak bude presunuta do sekce uskutecnenych srazu, podobne jako jine velke srazy. Doporucuji v tom pripade pouzit podobnou notaci nazvu srazu. Cislovani lze zacit napr. takto:

\"2. sraz Peugeot Clubu na Slovensku - Kosice\"

a ciselna rada muze byt paralelni k tem ceskym.

- 1. cislovany sraz na Slovaci jiz probehnul, poradal jej tusim Lubk0

U malych srazu preferuji ponechat soucasny stav, podobne zapadaji starsi srazy v Cechach, proste se posunuji dozadu... a kdo nevi, ze byl, tak je taky nenajde :-)

Co na to bratia Slovaci? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vvitty: Toto sa mi celkom pozdáva. Oficiálne veľké zrazy na Slovensku budú pravdepodobne raz ročne. Tých menších minizrazov ako bol teraz s Radkom bude zrejme viac ale tiež nevidím dôvod aby boli nejak zvlášť selektované.

Tiež ma napadlo že by nebolo od veci pri pripravovaných zrazoch nejaká upútavka na hlavnej stránke. Dosť sa stretávam z názorom že o pripravovanom zraze ľudia nevedeli. Teraz nemám na mysli tie veľké, tie sú spropagované, skôr pri tých menších. Napríklad z Renault i Audi clubu mi chodia emaily o každom chystanom zraze. To by stálo za úvahu, nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medved: to neni nutne, vzdyt prave proto jsou srazy rozdeleny na PRIPRAVOVANE a USKUTECNENE.

Pastorek: na hlavni strane by mely byt jen velke srazy, jinak bude chodit jedna zprava kazdy tyden a lidi si to radeji odhlasi uplne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu nešťastne som to formuloval a vyznelo to blbo. Myslené to bolo tak že upútavku na všetky a email na veľké.

V podstate mi to je jedno, tých na ktorých mi záleží aby prišli na minizraz kľudne obtelefonujem a pri veľkých zrazoch sa o tom dozvedia všetci ktorí chodia na tieto stránky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal som sa k tomu az teraz.

Pokial sa nemylim, sam som po piestanskom zraze pisal niektore s adminou, aby sa hore medzi riadne ocislovane ceske zrazy dostal aj titul 1. Slovnesky zraz - Piestany.

Myslim, ze mi nikto neodpovedal.

Nepotrebujeme zadnou podsekci, ani nic velkyho. Chtel som jen, nech se hore medzi ceske ocislovane srazy, dostanou i ty slovenske.

S pastorkom suhlasim az na to, ze buduci rok ked sa nic nepokazi, tak by som chcel 2 zrazy , jeden v podstate jarny (konec aprila, zaciatok maja cca ) a jeden skorej na jesen (cca september - oktober) ...

V kazdem pripade, uvidime dle zajmu clenu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem s tim nemel problem

Pe.Tr

Komu: Lubk0

Složka: Outbox

Posláno: 7/6/09 v 21:49

Zpráva: Citace:

Ahoj..

Pocuj, nedalo by sa mi , nam, spravit taka kolonka v sekci pripravovane srazy ?

Ako su hore tie adresare, s kazdeho zrazu , dost by nam to pomohlo, a hned tam presunut vsetky temy

Dakujem

pe.tr :

s timhle musis na admina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Zila

k čomu to bude dobre ved je nas tu slovakou 10 :aut:aut

vas 6 a nas na vychode 4 ...

Trochu zle počítaš. Na prvom minizraze bolo 12 áut, na druhom 15. Na oboch bolo 7 \"stálych\". Pomaly sa to rozbieha a pevne verím že na veľkom zraze bude minimálne o polovicu viac ako minulý rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...