Jump to content

výběr motoru 3.0 V6 - 190 vs 207 PS

SV 24
 Share

Recommended Posts

Zdravim Vas 406kari.CHtel bych si poridit 406 coupe nebo sedana s motorem 3.0 V6.JAky byste mi doporucili= 190 ps nebo ten novejsi 207ps?! Ktery je lepsi a popr.proc?! Zajimame hlavne ktery jede lepe a je spolehlivejsi... Predem diky moc!!! :super

Upraven nazev z nicnerikajiciho nadpisu \"motor\". Ferry

[upravil dne 2/9/09 Ferry]

Původně zaslal: KingSpade

pro přestavu..tohle nevypadá vůbec špatně..a cenovka je vcelku dobrá

http://www.sauto.cz/detail-vozu/osobni/peugeot/406/7371383

Tak tohle auto je v inzerátech na sautu od doby co jsem auto sháněl já, čili rok a pul přibližně. Odradil mě také ten automat. :nevim

Ohledně 3l motorů toho tu bylo popsáno víc než dost. Stačí hledat. ;)

Původně zaslal: SV 24

A 406 bych asi dotahl z Nemecka nejakou krasavici... :papa

Hodně štěstí. Na nějakou slušnou za rozumný peníze jsem čekal přes rok. Nakonec jsem to vzdal a vzal 1.8. :aut

Buď je to tam strašný šrot, nebo to má automat nebo to v dnešní době stojí k 9tis eur..... :nevim

cauko, pocuj v nemecku sa vzdy oplati kupovat auto, lebo nemci sa o tie auta aj trochu staraju. hovorim s vlastnej skusenosti, ja som svoje kupe (fotky mam v sekcii nase kary) kupoval vo frankfurte a fakt velmi zachovale... motor (207 ps) je bombovy, s tou vahou nema ziadny problem, a ked dokazes prezit bez klimy (ja si vzdy radsej otvorim okno) a nenosis v aute vela zbytocnych veci, da sa jazdit aj za 9 l /100 km...