Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vrakoviska HC


winco

Recommended Posts

zdravim, neviete o nejakom dobrom vrakovisku v okoli Hlohovca?? najlepšie tak v piešťanoch, v trnave v nitre alebo niekde na blizku v trnave som bol v tom vrakovisku na nitrianskej ulici ale tam vobec nemaju veci do 206....zhaňam budiky pač mi nejde tachometer tak mi neukazuje rýchlosť:D mám budiky s dvoma zasuvkami zo zadu a s budikom teploty oleja tak keby ste nahodou vedeli o nekom kto by ich predaval alebo kde by som ich mohol za rozumnu a hlavne lacnu cenu kupiť tak by som bol vdačny :roll

[upravil dne 2/9/09 winco]

Poptavku po dilech dej prosim do sekce inzerce, kontakty na vrakoviste zde nebudeme verejne uvadet. Ferry

[upravil dne 2/9/09 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maju 2 zasuvky zo zadu a mám tam aj teplotu oleja fotku sem možem hodiť až večer bo teraz nemám čas isť k autu bo ponahlam na trening ale večer okolo deviatej tu bude určite a dakujem za ochotu...a je to na 206 1,4 rok vyrobi 1998 to by ti aj malo stači aj ked nebude fotka:D ale ved ju sem hodim večer a je jedno aj ked budu biele filaove alebo z ružovimi bodkami je jedno len aby boli funkčne a aby pasovali dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...