Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 piliny v oleji - výměna motoru


greg

Recommended Posts

zdravím všechny, mám problém s p306 rv97 1.4i, mám v oleji drobné piliny kovu :( zatím jsem to poznal jenom z měrky, ale za chvíly ho jdu vypustit a uvidí se. Co by to mohlo zpusobit? má najeto 140000, a oleje bylo dost. Mám z toho celkem strach. díky za nápady

[upravil dne 4/9/09 greg]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrmik: magnet je na zátke prevodovky a nie motora.

rosta12345: písal že to fúka dosť

greg: vyzerá to že sa nevyhneš rozobratiu motora. Mne ti pripadá ako trochu pridreté. Nedávno som také niečo riešil, tiež vyzeral ojej na mierke ako metalíza, na motore boli tri valce zapečené a dva pridreté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem si jist zda by se mi to vyplatilo, spíš bych ten motor rovnou vyměnil, mám možnost 1.6i z 306. akorát nevím esi by na něj pásla převodovka a váha vzduchu. a hlavně by to chtělo řj.

pastorek : s tou metalizou na měrce jsi to trefil, akorát mám navíc estě na konci krápníky pilinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak na motoru vyhozeným z auta poznat esi je v dobrým stavu? protočit ho startérem a změřit tlaky? nebo jak zjistit esi není taky přidřenej aniž by se musel rozdělávat? nerad bych totiž koupil motor co by byl ve stejným stavu jako ten můj :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v jakém je stavu--to zjistit nejde. kompres. tlaky se zjistit dají,protočit ho třeba ručně to ano,ale motor musíš slyšet v různých otáčkách...,dej mu půlku ceny a druhou po montáži motoru a vyzkoušení...,běžně jsem se takto domlouval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...