Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

tajná svolávací akce na P307 aneb jak mě v servisu opět nasr...- tak vyřešeno


omegaalfa

Recommended Posts

Zdravím, přišla mi výzva na svolávací akci na P307 po faceliftu od peugeot ČR....bez toho, aby zde bylo popsáno o co se jedná s tím, že se mám dostavit do nějakého autorizovaného servisu....tak volám do dvou a ani v jednom mi nebyli ochotni říct o co se jedná....(je to tajné) mám prý přijet a oni to během jednoho dne udělají.....to mě teda zase neskutečně nasr... - dávat někam auto na opravu a ani nevědět proč a co s tím autem budou dělat....tak to je pro mě další důvod proč peugeot přístě ne

chtěl bych vás poprosit jestli někdo nevíte čeho se to týká (auto bylo v servisu na jaře a v té době nic) vin mám VF33CNFUL84573737 ??? a ještě jestli se to týká i VF33ERHYB84010193 ?

Předem moc děkuju za odpověď!:super

[upravil dne 2.9.09 omegaalfa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to firemní politika většiny automobilek. Nejedná se jen o Peugeot. Obecně výrobní vady nesdělují aby si sami nepodřízli větev. Nikdo totiž pak neví, jestli se jedná o závadu \"prkotinu\" nebo o velmi vážný průser, který může ohrozit i život cestujících. Kdyby sdělovali jen prkotiny, tak pak by bylo v případě nesdělení důvodu jasné, že se jedná o závažnou chybu a mohli by se toho chytit třeba media. Nesdělují tedy vůbec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud je na konkrétním autě konkrétní vada - tak by měli majiteli (ne médiím) sdělit jaká ta vada je.....dávat si opravit auta a neznát důvod proč mi přijde hodně ujetý....myslím, že kdybych na ně podal žalobu, že mi prodali auto s vadou o které vědí a nechtějí jí sdělit tak bych byl úspěšný.....ale snažší je auto prodat...a koupit jinou značku...i ten debilní VW přizná otevřeně že na motoru 2.0 tdi PD jsou výrobní vady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omegaalfa: nebyl... v dobe, kdy Ti to auto prodavali o zavade dost pravdepodobne nevedeli... a vzhledem k tomu, ze Ti nabizeji odstraneni te zavady, tak ani to ze Ti prodali vadnou vec a nechteji ji opravit neprokazes, protoze to opravit chteji...

Tobe, nebo mediim.. to je tak, reknou to jednomu, objevi se to na foru, dozvi se to novinari (nebo to nahodou zrovna bude novinar...) a je z toho afera... ale je fakt, ze se to udelat i lepe, treba informaci ze dochazi k chybam jednotky XXK, ktere mohou za urcitych podminek (zcela jiste vyjimecnych) vest k problemu a radeji tedy ten dil meni. Tak, ted vis co s tim je, a je Ti stejne naprd jako predchozi informace... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kajk

Podle autoweb.cz se bude měnit blíže neupřesněná součást protiblokovacího systému brzd. Kvůli nedostatečnému utěsnění by do ní mohla vniknout vlhkost, která by zkratovala okruh ABS a ESP.

[upravil dne 2/9/09 kajk]

....tak na tom jsem byl s modelem T5 a T6 (mojeho konkrétního) se to netýkalo - tohle bude něco jiného

[upravil dne 2.9.09 omegaalfa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to z nich dostal je to YEY - výměna jednotky ABS, která je tu dost profláklá - tak nevím proč s tím dělají takové tajnosti a hlavně nechápu, proč mi to vyměnili na jednom autě a u druhého řekli, že se ho to netýká - a teď přišli s tím, že týká?????? takže to budou asi měnit u všech P307....:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

Je to firemní politika většiny automobilek. Nejedná se jen o Peugeot. Obecně výrobní vady nesdělují aby si sami nepodřízli větev. Nikdo totiž pak neví, jestli se jedná o závadu \"prkotinu\" nebo o velmi vážný průser, který může ohrozit i život cestujících. Kdyby sdělovali jen prkotiny, tak pak by bylo v případě nesdělení důvodu jasné, že se jedná o závažnou chybu a mohli by se toho chytit třeba media. Nesdělují tedy vůbec nic.

Tomuto příspěvku se musím smát. Koukám, všude byl a všechno zná. :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...