Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vymena rozvodov a podblatnika


Guest jozefkral

Recommended Posts

Guest jozefkral

zdravim vsetkych peugeotakov ak si este pametave pisal som tu ze mi ide z motora nejaky zvuk ako kov o kov jasne lozisko tak som dal vymenit rozvody na moje prekvapenie vsetko ako nove klatky pumpa ako prave z obchdu cele ma to stalo aj s robotou 200E kupil som aj podblatnik a stal 20E ale to je hrozne 3 cm rozdiely v dierach a ten material ako igelitovy sacok samozrejme ho bolo treba prerobit aj tak je to na figu ale hlavne to lozisko niekde v motore stale hrkoce uz som bol u 5 mechnikoch a kazdy povedal inu verziu horsie je ze to je pocut skoro vsade tak sa to prsne neda identifikovat nemali ste niekto tento problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry za :xvul , ale takovýhle příspěvek bez interpunkce, s překlepy a bez nějakého logického formátování do odstavců většinou po prvních 10ti slovech přestávám číst a preskakuju, ještě častěji pak, pokud je psán ve slovenštině.

Nic proti ní, neber to osobně, ale prostě mu na první přečtení neporozumím a nebaví mě louskat ho znovu a znovu abych pochopil, v čem je problém a na co se dotyčný ptá.

Možná bys mohl pouvažovat o vložení nějakých těch teček, čárek a odstavců a než ho odešleš, ještě si ho jednou přečti, co jsi napsal.

Neber to nijak osobně, ale spíš jako dobrou radu :super

[upravil dne 1/9/09 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest jozefkral

ospravedlňujem sa asi moc omacky okolo ide mi z motora neprijemny zvuk ako strojar viem že je to zvuk ložiska ale moze to byt aj niečo iné len sa pýtam ci niekto nemal taký problém rozvody su vymenené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest jozefkral

ide o motor 1.6 hdi 80kw r. 11.2006 pokiaľ je motor studený ako hodinky ked sa začne zohrievat začne sa ozivat aj ten zvuk z motora ked len trosku zoslapnem plyn prestane ked je motor zohriaty a na volnobeznych otackach taj je to dost hlasne ide to z vnutra motoru ako su rozvody tam je to najhlucnejsie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefkral

ide o motor 1.6 hdi 80kw r. 11.2006 pokiaľ je motor studený ako hodinky ked sa začne zohrievat začne sa ozivat aj ten zvuk z motora ked len trosku zoslapnem plyn prestane ked je motor zohriaty a na volnobeznych otackach taj je to dost hlasne ide to z vnutra motoru ako su rozvody tam je to najhlucnejsie

rozvody měněný a co takhle vodní pumpa. Taky měněná??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

sorry za :xvul , ale takovýhle příspěvek bez interpunkce, s překlepy a bez nějakého logického formátování do odstavců většinou po prvních 10ti slovech přestávám číst a preskakuju, ještě častěji pak, pokud je psán ve slovenštině.

Nic proti ní, neber to osobně, ale prostě mu na první přečtení neporozumím a nebaví mě louskat ho znovu a znovu abych pochopil, v čem je problém a na co se dotyčný ptá.

Možná bys mohl pouvažovat o vložení nějakých těch teček, čárek a odstavců a než ho odešleš, ještě si ho jednou přečti, co jsi napsal.

Neber to nijak osobně, ale spíš jako dobrou radu :super

[upravil dne 1/9/09 Ferry]

Kua to je zaujimave ze my slovaci vam cechom rozumieme(lebo chceme),ale vy mete stale nejake pripomienky. Cest vinimkam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefkral

zdravim vsetkych peugeotakov ak si este pametave pisal som tu ze mi ide z motora nejaky zvuk ako kov o kov jasne lozisko tak som dal vymenit rozvody na moje prekvapenie vsetko ako nove klatky pumpa ako prave z obchdu cele ma to stalo aj s robotou 200E kupil som aj podblatnik a stal 20E ale to je hrozne 3 cm rozdiely v dierach a ten material ako igelitovy sacok samozrejme ho bolo treba prerobit aj tak je to na figu ale hlavne to lozisko niekde v motore stale hrkoce uz som bol u 5 mechnikoch a kazdy povedal inu verziu horsie je ze to je pocut skoro vsade tak sa to prsne neda identifikovat nemali ste niekto tento problem

Neviem ci sa to nejako da,ale skusit za tepla zmerat tlak motoroveho oleja,ak je slaby tak ojnicne lozisko je v haji.Ale na rok 2006 by to bolo priskoro,,,kolko ma motor km?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...