Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pioneer DEH-P4100SD


Godoy

Recommended Posts

Zdravím,

Mám 206 a rád bych vyměnil rádio, mám většinu hudby na iPodu a tak jsem volil rádio s USB portem který podporuje iPod popřípadě iPhone pro handsfree, vybral sem tohodle pioneera.

http://www.pioneer.eu/eur/products/25/121/61/DEH-P4100SD/index.html

http://www.pixmania.cz/cz/cz/2330156/art/pioneer/autoradio-cd-mp3-deh-p410.html

Jde mi o to jestli to jako laik zvládnu vyměnit a jestli půjde ovládání pod volantem a co se stane s displayem na kterém se doteď zobrazovalo info z radia :myslim

Díky moc za radu, popřípadě rozmluvení toho rádia, do budoucna bych ještě rád vyměnil reproduktory takže vás ještě potrápím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MrVain

skus pozrieť na www.autoomega.sk maju rôzne redukcie na ovladanie pod volantom,redukcie na display...

http://www.autoomega.sk/index.php?id_sek=522&id_tovar=15548&uroven=3&zaradenie=522&ukaz=detail&hlzaradenie=9

adaptery,redukcie stoja tak do 100€:myslim

[upravil dne 2/9/09 MrVain]

Jo díky moc :) na stránkách pioneeru je u toho rádia napsané toto, takže tam u toho není přímo nějaka redukce? Čekal bych, že když je tam napsano, že to jde, že nebudu muset nic dokupovat :myslim

Hard-wired Remote Input - Yes

The Hard Wired Remote input allows you to connect the CD Tuner directly to your car’s own steering wheel remote control. You can then control your CD Tuner with the steering wheel remote control.

V překladu

 Hard-Wired Remote Input - Ano 

Hard Wired Remote vstup umožňuje připojit tuner přímo do vašeho auto na vlastní dálkové ovládání na volantu. Poté můžete ovládat tuner s dálkovým ovládáním volantu. [/ Code]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To drahšie je adapter/slúží k využitiu originálneho diaľkového ovládánia na volante k ovládaniu dodatočne namontovaného autorádia/ a to lacnejšie je iba kablik, aby ti to pasovalo do konektoru pačky na volante/každé auto ma iny konektor/

ohladom repro: čo vlastne požaduješ /vykon,kvalitu,Hi-Fi, alebo všetko, kolko chceš investovať do repro/???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám 5d takže výměna repráku asi jen ty 2 vepředu a 2 vzadu .. víc jich tam myslím není :/ a co ta posloucham hodně indie rock a obcas dnb .. takze asi vykon, protože ty co tam sou teďka original už chraptěj diky bicím v písničkách :) a investovat, když počítám že do radia dám tak 6000 tak repraky tak max do 10, ale zase nechci něco rvat do kufru, zesilovač a tak :/ diky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak chceš výkon a investovať cca 10 a ostať verný Pioneeru tak potom subwofer TS-WX22A s rozmermy 25x25cm a citlivosťou 101db ktory vleze aj pod sedačku,pripadne aj TS-WX11A ktory je ešte menší a do predu pridať výškove repro do spatných s výhybkou 18db/okt s deliacou frekvenciou cca 10 000Hz

povodne repro bohate pokryju stredné pásmo

Najlepšie je najť si inzerat na predaj subwofera /cca polovičná cena/ a vyskušať na mieste či bude splnovať tvoje požiadavky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...