Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Servo


Apiari

Recommended Posts

Ahoj, zjistil jsem že když dám volant až do plného rejdu doleva i doprava, je slyšet takové bzučení. Co to může znamenat, odchází servo?? Mám 206 1.6 16v r.v.2001, najeto 124000km.. Pak ještě jeden dotázek, už třikrát mi hodila chybu diagnostika motoru, pokaždé závada škrtící klapky... Když jsme to napíchli na diagnostiku a závady smazali, klapka se jevila jako normálně funkční, je možné že i ta odchází? Nějak mě ta 206ka začíná pěkně štvát...:-(

[upravil dne 1.9.2009 Apiari]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pastorek

To bzučanie je podľa všetkého pretlakový ventil. Stačí mierne povoliť z krajnej polohy a prestane to.

Díky, akorád nevím kde ten ventil najdu :nevim Není toi ani tak bzučení jako spíš mírné syčení, takže by to mohlo být ono...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Apiari

Původně zaslal: pastorek

To bzučanie je podľa všetkého pretlakový ventil. Stačí mierne povoliť z krajnej polohy a prestane to.

Díky, akorád nevím kde ten ventil najdu :nevim Není toi ani tak bzučení jako spíš mírné syčení, takže by to mohlo být ono...

Ventil ani nehľadaj, nieje to závada ale bežný prejav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Ja sice servo nemam ale ked nik neodpoveda poviem aspon moj nazor. Olej do serva mas podla mna jedno aky das. Teda aby si ma zle nepochopil musi byt na to urceny. Co poznam znamych davali tam nejaky BB Hydraulik alebo tak nejak. V dnesnej dobe mas kopu druhov a najlepsie je zajst do servisu a rovno sa spytat. Servo nieje tak vyznamna cast ako napr brzdy, ktore su zakladom rychlej jazdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...