Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak som už aj ja medzi pežoťákmi


Wanda

Recommended Posts

Vítej :papa

Ale nepočítej s tím, že budeš mít delší vlákno než nejnovější členka zuzoun :D ... jak teď koukám na ten její profil, zdá se, že už se nás lekla :o Že by bejvalá členka? :myslim edit: Planej poplach, asi si přejmenovala profil ;)

No každopádně vítej mezi námi :)

[upravil dne 2.9. 09 dolly1010]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wanda: Vitaj medzi nami. Mám taký dojem že ťa sem nasmeroval jkmtrnava, tak to ťa môžeme očakávať i na minirazoch? :D Najbližší bude koncom septembra v Pezinku alebo v Báhoni.

jkmtrnava: ...máš u mňa kávu. :myslim ...no dobre tak i zákusok.

winco: to čo bolo že \"konečne nekto z meho okolia \" ? To ostatný Trnaváci sú pumpa na bicykel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pastorek ne promin nechcel som vas uraziť prepáč som si nevšimol že je tu viacej:D bo v sekcii 206 nie je skoro žiadny z meho okolia :D

týto sa chcem ospravedlniť všetkých občanom trnavy čo su členovia tohto klubu, že som si ich nechtiac urazil Prepááááááááááááááááčte:mad::mad::mad:

inak na ten minizrazik by som behol aj ja dakedy:D až na to že čul mám auto v nie moc dobrom stave bo ho mám momentalne oškrete :D ale ked bude niekde neaky tak mi dajte veidieť dakujeeeeeeeeem:D

[upravil dne 2/9/09 winco]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...