Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

disky na 406


martin.holub

Recommended Posts

Ahojky, mám dotaz ohledně disků. Když budu chtít koupit plechové disky na P406 Break (nějaké starší), stačí údaj z techničáku 5,5Jx14 a podle něj hledat a koupit?

Není třeba několik druhů disků 5,5Jx14 třeba s jiným počtem šroubů nebo s jinou roztečí šroubů atd... ?? snad rozumíte co myslím ..... předem díky za odpovědi.

M.H.

P.S. kdyby někdo měl na prodej tyto plechové disky na 406, nabídněte nebo poraďte, kde levně koupit jeté disky.

post-0-14109609448226_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

zkus hledání řeší se to tu každou chvílu.

rozteč je 4x108

středová díra 65,1 (jestli se pletu tak mě opravte)

ET 18

15\" v tp nemáš?

[upravil dne 1.9.2009 čakom]

tak teď v tom mám opravdu chaos. Takže mám koupit disky podle parametru 4x108 a díry 65,1 a budou mi určitě na auto pasovat ? a až pak na disky koupím gumy podle toho jestli budou 14\" nebo 15\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporucoval bych na zimu sehnat plechy o techto parametrech 6,0Jx15, ET18, 4x108, proste na 406 ... mas je uvedene v alternativnich rozmerech, takze bych sel do nich ...

no a gumy mas potom taky jasne uvedene v alternatnich ... tzn. 195/65/R15...

akorat ten rychlostni index H, ktery je uveden, tak zimaky budou celkem drahe ... pokud nejake s timto indexem sezenes ... resi se to tim, ze na zimu se hodi guma s nizsim rychlostnim indexem, tzn T, ale musis mit v zornem poli ridice nalepku, ze mas na zimu obute gumy s nizsim rychlostnim indexem ... jako to mam treba ja ;)

[upravil dne 2/9/09 BV406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně! Na 14ky bych uplně zapomněl. Bylo tady pár fotek, kde měl někdo 14ky a vypadalo to jak angličák. A osobně si nedokážu představit jak se s tim jezdí. Ty 195/65/R15 jsou akorátní.

Ikdyž na těch 16kách letních to \"jede\" líp, ale auto asi víc trpí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha, proč mu radíte 15-ky. Bude mít doma dva druhy, které nejdou k sobě. Navíc 14-ky pneu jsou levnější.

Podívej se na internetové stránky prodejců, např. www.pneu-servis.cz http://www.pneu-servis.cz/?section=32

tam si najdi disky přesně na Peugeot 406. Bude pasovat i ET. Nebo zkus jiné stránky, možná najdeš levnější.

PS: na jízdu je to jedno, zda 14 nebo 15, to nepoznáš.

[upravil dne 2.9.2009 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hoppus

Přesně! Na 14ky bych uplně zapomněl. Bylo tady pár fotek, kde měl někdo 14ky a vypadalo to jak angličák. A osobně si nedokážu představit jak se s tim jezdí. Ty 195/65/R15 jsou akorátní.

Ikdyž na těch 16kách letních to \"jede\" líp, ale auto asi víc trpí. :D

jestli ten s tím \"angličákem\" jsem nebyl přímo já. ;)

mám teď obuté 14\" a ještě dost sjeté :roll

post-0-14109609452578_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...