Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koľko odtieňov striebornej metalízi na 306 existovalo?


marko306

Recommended Posts

práve preto vyblednutie som chcel už používané strieborné dvere, lebo by to mohlo sadnúť. Ja mám striekaný predok a zadný nárazník podľa kódu farby a je to na slnku dosť vidieť a bojím sa, že dám opraviť a streknúť dvere, pri dobrej vôli za nejakých 60€ a bude vidieť rozdiel.

Má to byť z tohto sedanu

[upravil dne 1/9/09 marko306]

post-0-14109609442876_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedavno jsem menil plastove prahy za nove.. nechaval jsem si je strikat.. kdyz jsem prijel k lakyrovi s kodem EYCC** rekl me at se jdu podivat na vzornik ze s timto kodem ma asi 5 nebo 6 odstinu.. takze nakonec sme to stejne museli resit vzornikem primo na aute..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A preco tam ides davat dvere zo stareho modelu ? Nemali nahodou iny tapacir ?

Teda viem ze predne mali uplne ine, a neviem ako budu na tom zadne, tie som este neskumal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ako na predných old dverách tak aj na zadných old by bolo treba prirobiť jeden kovový držiak z new, kde je uchytené to madlo s ktorým ťaháš zvnútra dvere keď ich ideš zatvárať a zobrať komplet pánty, lebo dverová časť pántov je na old uchytená na dvoch skrutkách a new, len na jednej. Karosériová časť pántov ma rovnaké uchytenie ako old a new.

Rozmerovo som meral pánty jak na old tak na new a rozmery sedia +/- 1-2mm.

Ale toto je, len teória. Ešte neviem ako by sadli cuplíky uchytenia new tapacíru na old dvere, lebo old tapacír je myslím z bokov prišróbovaný. A či by fakt sadli tie dvere tak ako majú :myslim

Zo starého modelu som chcel dávať dvere preto, lebo strieborné som nevedel na new zohnať. Mal som na ruke aj z new, ale inej farby za 40€ a za kvalitnú striekačku by som dal minimálne dalších 60€ a dokopy je to 100€:o tie dvere z old by boli za 35€ a už strieborné.

Ale už som aj tak od toho upustil, lebo som kúpil spolujazdcov bag tak nie sú peneži na dvere:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...