Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kabel k navigaci-kudy??


rikki

Recommended Posts

Ahoj,koupil sem si navigaci,ale kabel od zásuvky 12 V vede přes ventilátory a je to nehezké,dá se to vezt někudy jinudy??Navigaci mám nad displejem a za ním je nějaká krytka něčeho ?? hned u ofuků skla,přesně veprostřed.Šlo by to tudy a pak někudy spodem??Jak to máte řešené vy??Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak. Krytka nieje krytkou ale je to ten spominany svetelny senzor na automaticke spinanie svetiel. Ties som premyslal ako s kablom na navy ale zatial som to nechal tak ako to je. Navy mam na lavo od displeja, teda viac c zornom poli a viac na dosah. Viac mi to tak vyhovuje. Ale kabel k navy mam dost kratky tak že nehrozi aby som ho este prisposoboval interieru. Ale premyslal som o nejakom predľženi napajacieho kablu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem (uz jsem to tu nekde i popisoval) vedl kabel k navigaci vnitrkem tunelu od 12V zasuvky do skrinky pod volantem. Tam koncila prodluzovacka, do niz se teprve zapojil origo kabel od navigace. V roku dveri jsem vyvedl kabel nahoru na palubku. Navigaci mam v levem rohu palubky, nezakryva tak ani kousek vyhledu. No a dalsi vyhoda je ze neni videt zadny kabel, ani zastrcka, a zustava volna 12V zasuvka u radici paky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

Krytka co popisuješ je myslím světelný senzor na automatiské rozsvěcení světel. Display a celý jeho \"domeček\" jde snadno vyndat. Stačí se do něj opřít směrem z interiéru k přednímu oknu a mírně nahoru. Osobně bych vedl napíjecí kabel tudy.

Ta krytka je pro čidlo automatický klimy a světelný senzor je společně s dešťovím na čelním skle před vnitřním spětním zrcátkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

Krytka co popisuješ je myslím světelný senzor na automatiské rozsvěcení světel. Display a celý jeho \"domeček\" jde snadno vyndat. Stačí se do něj opřít směrem z interiéru k přednímu oknu a mírně nahoru. Osobně bych vedl napíjecí kabel tudy.

No a jak by to vypadalo,ale hlavně,jestli by to šlo zpátky zaklapnout.Asi by tam potom byla taky mezera,když nad tím tak přemýšlím.

Freeman:Já jí mám ve prostřed,v rohu by mě nevyhovovala,tak nevím :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta krytka je krytka, nic viac.Cidlo svetiel je za spetnym zrkadlom, cidlo aut klimy je vedla radia.

Ja som viedol kabel navigacie prave cez tuto krytku/zaslepku.Vytiahol som pritom aj display. Do zaslepky som vypiloval dieru aby cez nu presla mini USB koncovka do navigacie. Paralelne k zasuvke som priletoval droty na napajanie a to vsetko je vedene a schovane pod stredovym panelom. Nav. sa napaja len pri zopnutom kluci a zasuvka je volna na ine ucely.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...