Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Denní svícení


francis

Recommended Posts

Nazdárek, jsem spokojený uživatel 407 už skoro 9 měsíců. Autíčko zatím bez potíží:super. Teď se mi jen přihodilo, že při nastartování se mi občas rozsvítí světla a někdy ne. Musím ručně. Nemáte někdo zkušenost, kde by mohl být zakopaný pes? Dík.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak mas DL zapnute na BSI, tak je to problem

ale ak mas aktivovane iba automaticke svetla, nerozsvecuje sa to len vecer ale aj za znizenej viditelnosti.

najskor to pocas jazdy, ak mas dobre nastavene radio (automat den/noc) spozoruejs prave na nom. niekedy staci, ak prejdes aj popod nejaky most a radio zmeni farbu, lebo sa rozsvietia svetla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: alihen

ak mas DL zapnute na BSI, tak je to problem

ale ak mas aktivovane iba automaticke svetla, nerozsvecuje sa to len vecer ale aj za znizenej viditelnosti.

najskor to pocas jazdy, ak mas dobre nastavene radio (automat den/noc) spozoruejs prave na nom. niekedy staci, ak prejdes aj popod nejaky most a radio zmeni farbu, lebo sa rozsvietia svetla.

Rádio mi nemění podsvícení a jak jsem už psal, nic jsem s tím nedělal a předtím to šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...