Jump to content

Antiradar do 607


Pan_Vetvicka
 Share

Recommended Posts

Nadešla chvíle kdy mě došla trpělivost dostal sem pokutu za 58 km/h v obci (ukecal sem je na 500 kč) ale princip je dost na hovno :P a to nejezdím zrovna nějak šíleně. Nechci tu řešit poli(na)cisty. Zpět k věci.

Chtěl bych vedět jestli máte někdo zkušenosti s antiradary v 607 případně jaké používáte. Díky

Link to comment
Share on other sites

Čau, s 607 máš jednoduchý výběr. Jediné řešení je Bel 975EURO případně doplněný AL G9 proti laserům. Sám tuhle kombinaci mám. Přenosné AR jsem měl v předešlých autech, které narozdíl od 607 neměly pokovené čelní sklo.

Jestli budeš chtít, můžu Ti domluvit slevu a montáž. Pokud jsi z Prahy, můžu Ti ukázat, jak to funguje a jak to na 607 není vidět :D

[upravil dne 31/8/09 shwaara]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bel 975EURO (nic jiného funkčního pevného se v ČR neprodává) - 24890,-

Montáž - 6-10.000, ale to si zručnější člověk namontuje i sám. Na P607 je montáž prý dost za trest kvůli úzkým průchodům.

Můžu doporučit ještě rušičku bez které je AR polovičaté řešení: Ochrana jen předku - 21895,-, celého auta 34895,-

Podrobněji na www.antiradary.net. Na všechno zboží od nich můžu domluvit slevu ;)

AR jsou luxusní a drahé zboží, no.. :)

Link to comment
Share on other sites

Jo, cenově se Ti komplet výbava asi nikdy nevrátí:) Ale na bodech ji máš zpět docela rychle. Táta má v oktávce Bel RX65EURO za 15k Kč a už bych řekl, že se mu vrátil. Vždy mi volá, když ho zachránil před pokutou :)

Já to mám jako hobby, prostě miluju pocit, kdy jsem je zase převez :-D Zpomalím na 50, pokynu a jedu dál :)

Link to comment
Share on other sites

Taky mám RX65 dva a půl roku a zrovna dneska mi zachránil řidičák. Je docela zajímavý, že u 407 funguje docela dobře i přes to atermický sklo (umístěn dole na okně), zatim ho v ní vozim 3 dny. Za tu dobu mi to chytilo 1x laser a 1x ramer s dostatečným předstihem. Předtim jsem ho měl ve 406-ce a to fungovalo jen umístěný v tom vyšrafovaném poli vedle zpětnýho zrcátka.

Link to comment
Share on other sites

Některé vozy s pokoveným čelním sklem mají buď u sloupku nebo zrcátka kousek bez pokovení, 607 myslím ne. Ad funkčnost: Jo, on funguje, někdy docela dobře, ale ve většině případů je citlivost hodně omezena, což může být v případech, kdy radar nehází moc odrazů, velký problém.

Známý vozil AR v tom kousku bez pokovení, ale pak stejně musel vyměnit za pevnou sadu (i když se mu z finančních důvodů vůbec nechtělo), protože zjistil, že ani v tom výřezu nefunguje AR na 100 %..

Link to comment
Share on other sites

Všichni Peugeoti maj bez pokovení tu vyšrafovanou část u zpětnýho zrcátka, ale u 407 to tam na přísavkách nedrží, tak jsem to z lenosti dal jen na okno a zkoumám jak to bude chodit. S tou polarizací už jsem to četl ale to bych si musel vyrobit držák, nebo nějak vymyslet umístění a nějak mi to lenost nedovolí :D nedá se na to držák na vertikála někde koupit? Pomalu už začínám přemejšlet i o antilaseru ale nějak se mi do toho z hlediska financi nechce, uvidíme, kolik ještě nachytám bodů :)

a těch falešnejch poplachů mám požehnaně, snad ještě víc než ve 406

[upravil dne 17/9/09 Ajdamek]

Link to comment
Share on other sites

Jasně, že se dá koupit: http://www.antiradary.net/prislusenstvi/

Na vyšrafované části opravdu držet nebude. Dokonce jsem myslel, že to přes ni ani nefunguje :) Přes okno Ti bude fungovat, ale ne spolehlivě (horší citlivost)

A ty FP jsou způsobeny horizontální polarizací. Horizontálním umístěním a ještě za pokoveným sklem jsi vlastně degradoval svou EURO verzi na úroveň US verze za 5.000Kč ;)

[upravil dne 17/9/09 shwaara]

Link to comment
Share on other sites

Napadlo mě, že mám možná ještě někde doma nějaký vertikální držák, který mi zbyl po RX65e nebo X50e, můžu se kouknout. A téměř určitě bych někde měl mít 45° držák, který jsme kdysi testovali (předpoklad byl, že by detektor fungoval jak na vertikálně, tak horizontálně polarizované radary, pokud by se nějaké takové vyskytly - taková podezření už byla). Na vertikální radary fungoval stejně jako vertikální držák, horizontální jsme ale nepotkali :))

Jen nevím, jestli ho ještě mám, kouknu.

Link to comment
Share on other sites

Nelze mít všechno - buď koupíš levně s tím, že dokoupíš drahé příslušenství, aby to fungovalo, nebo koupíš u výhradního dovozce, třebas dráž, ale ten vertikální držák tam už máš.. Bohužel jsem zatím našel jen přísavky :)

Jinak úplně vše k dané problematice je zde: http://antiradary-forum.com/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...