Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní Led světla


Total2

Recommended Posts

Zdravím..mám takový menší problém. Koupil jsem si nová zadní diodová světla,ale při zapojení nesvití tak jak mají. Když zapnu třeba světla,tak se mi místo toho rozsvití zpátečka a blinkr :nevim. No a brzda třeba nefunguje vubec. Je v tom fakt pořádný hokej :) Nenapadá vás co by to mohlo způsobovat?

Jedná se o tenhle model : http://www.escape6.cz/exterier/svetelna-technika/peugeot/206/80606-Zadni-cire-lampy-LED/

Origo světla fungují normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam takisto zadne diodove svetla , a je mnoho vyrobcov ktori ich vyrabaju, preto som googlil. Jeden vyrobca to mal tak ze peugeoty do rv 2001 bolo treba nieco zmenit v riadiacej jednotke. Tak som sa na to popytal a objednal som si take pri ktorych nebolo treba nic menit pretoze mam rv 2001, zapojil som ich a isli bez problemov. Skus sa na to spytat v peugeot servise ak to ma nieco s tou riadiacou jednotkou mali by ti to oni spravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Total2

Zdravím..mám takový menší problém. Koupil jsem si nová zadní diodová světla,ale při zapojení nesvití tak jak mají. Když zapnu třeba světla,tak se mi místo toho rozsvití zpátečka a blinkr :nevim. No a brzda třeba nefunguje vubec. Je v tom fakt pořádný hokej :) Nenapadá vás co by to mohlo způsobovat?

Jedná se o tenhle model : http://www.escape6.cz/exterier/svetelna-technika/peugeot/206/80606-Zadni-cire-lampy-LED/

Origo světla fungují normálně.

Čo by to asi mohlo byť? Jednoducho majú tie svetlá inak uložené konektory. Máš dve možnosti. Jedna je zohnať na vrakovisku konektory i s kúskami káblov a urobiť si redukciu alebo poprehadzovať káble v stávajúcom konektore. Prvé riešenie je časovo i finančne náročnejšie ale elektrika v aute zostane v pôvodnom stave. Druhá možnosť je jednoduchšia ale ak budeš vracať pôvodné svetlá tak to zase musíš poprehadzovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pastorek

Původně zaslal: Total2

Zdravím..mám takový menší problém. Koupil jsem si nová zadní diodová světla,ale při zapojení nesvití tak jak mají. Když zapnu třeba světla,tak se mi místo toho rozsvití zpátečka a blinkr :nevim. No a brzda třeba nefunguje vubec. Je v tom fakt pořádný hokej :) Nenapadá vás co by to mohlo způsobovat?

Jedná se o tenhle model : http://www.escape6.cz/exterier/svetelna-technika/peugeot/206/80606-Zadni-cire-lampy-LED/

Origo světla fungují normálně.

Čo by to asi mohlo byť? Jednoducho majú tie svetlá inak uložené konektory. Máš dve možnosti. Jedna je zohnať na vrakovisku konektory i s kúskami káblov a urobiť si redukciu alebo poprehadzovať káble v stávajúcom konektore. Prvé riešenie je časovo i finančne náročnejšie ale elektrika v aute zostane v pôvodnom stave. Druhá možnosť je jednoduchšia ale ak budeš vracať pôvodné svetlá tak to zase musíš poprehadzovať.

Taky mě to napadlo,že ty kable budou asi v tom konektoru špatně umistěné. I když je divné,že už od výroby je to špatně. Zkusím to teda nějak popřehazovat a uvidíme jestli to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...