Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problémy se startováním


Jarin307

Recommended Posts

Problémy se startováním

Zdravím všechny na fóru .

vlastním 307SW r.v.2006 1.6 HDI 79 kW. V poslední době mám problémy se startováním. Při otočení klíčku do pozice startu nejde auto natočit a objeví se výstražný trojúhelníks nápisem chyba vnitřní zabezpečení. Použil jsem servisní klíč a auto startuje bez problémů.Měl někdo tento podobný problém ??? Díky předem všem za radu

Díky všem problém odstraněn přehrán Software v klíči :super

:( Tak bohužel zase nestartuje pouze na servisní klíč - klíč s dálkou nefunguje :(

[upravil dne 2/9/09 Jarin307]

[upravil dne 4/9/09 Jarin307]

[upravil dne 4/9/09 Jarin307]

[upravil dne 6/9/09 Jarin307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Jarin307

Problémy se startováním

Zdravím všechny na fóru .

vlastním 307SW r.v.2006 1.6 HDI 79 kW. V poslední době mám problémy se startováním. Při otočení klíčku do pozice startu nejde auto natočit a objeví se výstražný trojúhelníks nápisem chyba vnitřní zabezpečení. Použil jsem servisní klíč a auto startuje bez problémů.Měl někdo tento podobný problém ??? Díky předem všem za radu

Díky všem problém odstraněn přehrán Software v klíči :super

:( Tak bohužel zase nestartuje pouze na servisní klíč - klíč s dálkou nefunguje :(

[upravil dne 6/9/09 Jarin307]

Zistil si problém? Lebo mne to roby tiež a koľko stoji prehranie nového software do kľúča.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem objednal nový klíč přehrání software stálo 400,-Kč zkoušel jsem i novou baterii v klíči , ale nic nepomohlo. Technik v servisu mi říkal, že by to mohlo být špatné čidlo v klíči. Jezdím na servisní a ten je v pohodě tak to vypadá na klíč. dodání do 14-ti dnů.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...