Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

koupe 407 2.0 nafta


opa.key

Recommended Posts

Původně zaslal: AnotherOne

Dutch: keby si o tej spotrebe niečo vedel a nekecal. Jazda bez plynu dole kopcom so zaradenou rýchlosťou, vtedy je skutečne spotreba 0, ide o brzenie motorom a vtedy sa vypína prívod paliva. Až keď otáčky poklesnú pod určitú min. hodnotu vtedy sa prívod obnoví.

hihi

[upravil dne 16/9/09 Dutch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dutch

Původně zaslal: AnotherOne

Dutch: keby si o tej spotrebe niečo vedel a nekecal. Jazda bez plynu dole kopcom so zaradenou rýchlosťou, vtedy je skutečne spotreba 0, ide o brzenie motorom a vtedy sa vypína prívod paliva. Až keď otáčky poklesnú pod určitú min. hodnotu vtedy sa prívod obnoví.

hihi suhajko to viem aj ja ,opravoval som auta ked ty si sa iba narodil...

To neznamená, že im aj rozumieš a ani ma to neprekvapuje. Dnes v servise nájsť odborníka je výhra v lotérii. Dnešné autá majú pramalo spoločné s tými, ktoré si opravoval keď som sa narodil.

Napísal si to tam jednoznačne:

\"dolu s kopca pri zaradenej 5 bez plynu ukazuje PP momentalnu spotrebu 0.0 L/100km, to mi chcete povedat ze vtedy motor nic nezere?Blbost!\"

Blbosť je to čo si napísal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Původně zaslal: Dutch

Původně zaslal: AnotherOne

Dutch: keby si o tej spotrebe niečo vedel a nekecal. Jazda bez plynu dole kopcom so zaradenou rýchlosťou, vtedy je skutečne spotreba 0, ide o brzenie motorom a vtedy sa vypína prívod paliva. Až keď otáčky poklesnú pod určitú min. hodnotu vtedy sa prívod obnoví.

To neznamená, že im aj rozumieš a ani ma to neprekvapuje. Dnes v servise nájsť odborníka je výhra v lotérii. Dnešné autá majú pramalo spoločné s tými, ktoré si opravoval keď som sa narodil.

Napísal si to tam jednoznačne:

\"dolu s kopca pri zaradenej 5 bez plynu ukazuje PP momentalnu spotrebu 0.0 L/100km, to mi chcete povedat ze vtedy motor nic nezere?Blbost!\"

Blbosť je to čo si napísal.

Hlavne ze ty si mudry ako kniha.Vyskusam ta:preco pri volnobeznych otackach a neutrali pri jazde dolu z kopca ukazuje PP tym vyzsiu spotrebu-cim vyzsia je rychlost auta? daj mudru odpoved,rad sa poucim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dutch

preco pri volnobeznych otackach a neutrali pri jazde dolu z kopca ukazuje PP tym vyzsiu spotrebu-cim vyzsia je rychlost auta? daj mudru odpoved,rad sa poucim

Je to presne naopak - čím vyššia rýchlosť na neutráli, tým nižšia spotreba. Prísun paliva do motora na neutráli je konštantný, ale so zvyšujúcou sa rýchlosťou na rovnaké množstvo paliva prejde auto väčšiu dráhu, priemerná spotreba preto klesá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dutch

Původně zaslal: AnotherOne

Původně zaslal: Dutch

Původně zaslal: AnotherOne

Dutch: keby si o tej spotrebe niečo vedel a nekecal. Jazda bez plynu dole kopcom so zaradenou rýchlosťou, vtedy je skutečne spotreba 0, ide o brzenie motorom a vtedy sa vypína prívod paliva. Až keď otáčky poklesnú pod určitú min. hodnotu vtedy sa prívod obnoví.

To neznamená, že im aj rozumieš a ani ma to neprekvapuje. Dnes v servise nájsť odborníka je výhra v lotérii. Dnešné autá majú pramalo spoločné s tými, ktoré si opravoval keď som sa narodil.

Napísal si to tam jednoznačne:

\"dolu s kopca pri zaradenej 5 bez plynu ukazuje PP momentalnu spotrebu 0.0 L/100km, to mi chcete povedat ze vtedy motor nic nezere?Blbost!\"

Blbosť je to čo si napísal.

Hlavne ze ty si mudry ako kniha.Vyskusam ta:preco pri volnobeznych otackach a neutrali pri jazde dolu z kopca ukazuje PP tym vyzsiu spotrebu-cim vyzsia je rychlost auta? daj mudru odpoved,rad sa poucim

ne jako kniha,ale enciklopedie a to myslim doslova...stačí se podívat na jeho příspěvky a na to kolika lidem už dokázal poradit...za to ty tady maš jen přes 100 příspěvků a hudruješ tady.Pokud chceš prudit tak si najdi jiné forum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...