Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motor


Cliwe

Recommended Posts

Tak by som skontroloval palivový filter, vzduchový filter a sviečky. Teoreticky to môže byť i nekvalitným benzínom. Skús natankovať aspom jednu nádrž nejakého prémiového benzínu.

Podobný problém na Cliu mi vyriešilo 2x plná nádrž 100 oktánového Shell benzínu. Obsahuje trochu iné aditíva ako bežné benzíny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me obcas i chcipne a pak nastartuju az treba napotreti, jako bych to uchlastal. Stava se mi to tak 2 x za tyden. Filtry mam menene. Kdyz jsem mel auto v Peugeotu, tak mi chteli vymenit pulku auta, takze taky nevedeli co s tim. Az bude cas, tak vymenim svicky a vycistim klapku a uvidime.

Obcas beru OMV Carreru, ale rozdil v podstate zadny, mozna trochu na dalnici. Co me na tom slusne receno stve je, ze kdyz beru stejny benzin v Nemecku, tak je to opravdu znat, u nas to snad michaj 3:1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: pastorek

Tak by som skontroloval palivový filter, vzduchový filter a sviečky. Teoreticky to môže byť i nekvalitným benzínom. Skús natankovať aspom jednu nádrž nejakého prémiového benzínu.

Podobný problém na Cliu mi vyriešilo 2x plná nádrž 100 oktánového Shell benzínu. Obsahuje trochu iné aditíva ako bežné benzíny.

Tak svíčky jsou dobrý, vzduchovej filtr jsem měnil nedavno. Palivovej filtr jsem nenašel. Kvalitní benzín jsem natankoval ale zádná změna. Tet se mi dokonce stává že auto nastartuje ale hned \"chcípne\" na podruhy nastartuje ale je tam zase ta malá pauza kdy motor skoro \"chcípne\" a pak se rozběhne:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

klapka by spis zpusobovala chcipani pri prechodu z vyssich otacek na volnobezne (pri brzdeni na krizovatce, apod.).

jestli to dela jen pri startu, tak bych taky asi hledal problem v prisunu paliva.

Ono celkově je chod motoru takovej \"dusivej\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...