Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motorizace 306tek - zkušenosti spotřeba výkon


Jenda 309

Recommended Posts

já mam 1.6 spotřeba přibližně 7-7,5 tedak se mi povedlo jezdit asi 300 km za 6,7 a to sem najezdil dobrých 110 km po městě, takže okolo těch 7 litrů kombinovaná...dal jsem z toho 215km/h a předjíždim si kde koho. sem max spokojenej s touto motoryzací, mohu doporučit(a to mam eště ten 65kw ty nejnovější 1.6 měli už 72kw), auto jede krásně, zatím žádný problém jako že bych od někud už neodjel nebo tak něco, když mam chut si zajezdit sportovně tak si to veme teda hodně benzínu ale zážit je perfektní opravdu od 4000ot/m to perfektně táhne, tod vše mohu doporučit:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kovi306

já mam 1.6 spotřeba přibližně 7-7,5 tedak se mi povedlo jezdit asi 300 km za 6,7 a to sem najezdil dobrých 110 km po městě, takže okolo těch 7 litrů kombinovaná...dal jsem z toho 215km/h a předjíždim si kde koho. sem max spokojenej s touto motoryzací, mohu doporučit(a to mam eště ten 65kw ty nejnovější 1.6 měli už 72kw), auto jede krásně, zatím žádný problém jako že bych od někud už neodjel nebo tak něco, když mam chut si zajezdit sportovně tak si to veme teda hodně benzínu ale zážit je perfektní opravdu od 4000ot/m to perfektně táhne, tod vše mohu doporučit:super:super

Moc tomu nevěřím, kromě tý spotřeby. 215km/hod? :o To neudělám ani já. Asi změním motorizaci, aby mi to taky tak jelo:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Venca 306

Původně zaslal: kovi306

já mam 1.6 spotřeba přibližně 7-7,5 tedak se mi povedlo jezdit asi 300 km za 6,7 a to sem najezdil dobrých 110 km po městě, takže okolo těch 7 litrů kombinovaná...dal jsem z toho 215km/h a předjíždim si kde koho. sem max spokojenej s touto motoryzací, mohu doporučit(a to mam eště ten 65kw ty nejnovější 1.6 měli už 72kw), auto jede krásně, zatím žádný problém jako že bych od někud už neodjel nebo tak něco, když mam chut si zajezdit sportovně tak si to veme teda hodně benzínu ale zážit je perfektní opravdu od 4000ot/m to perfektně táhne, tod vše mohu doporučit:super:super

Moc tomu nevěřím, kromě tý spotřeby. 215km/hod? :o To neudělám ani já. Asi změním motorizaci, aby mi to taky tak jelo:D

215? to sa mi az verit nechce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byla to rychlostka malinko z kopečka, takže to tmu určitě taky pomohlo páč na rovině sem jel 200 a už se mu moc nechtělo, byla to cesta z Lišova do Budějc esi to tu někdo znáte to je silnice kde snad každej z ČB vyskoušel auto kolik dá...ale vím co jsem viděl to mi stačí.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na via moravia okolo Hranic na Moravě při první cestě 306 (domů z bazaru), jsem útočil na 210 tachometrových což je podle mě cca 195 skutečných. už jsem autem přes 200 jel ale byla to opravdu jiná jízda a úplně jiné auto (BMW 335i coupe letošní model)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam 1,9TD a mam tam sportovni filtr a vyhozenej ten filtr pevnejch castic (prvni dil vyfuku za turbem) a predtim, nez sem to vyhodil, tak to chlastalo tak 5,5 a ted to jezdi v pohode za 5... jezdim do Brna do skoly ve ctyrech lidech a kufr plnej baglu... jizda svizna drzim to kolem cca 100-120km/h... jo a ten filtr byl pekne zacpanej a ted bez neho to jede lip, lehceji se to toci a ma to sviznejsi reakce na plyn...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kovi306

byla to rychlostka malinko z kopečka, takže to tmu určitě taky pomohlo páč na rovině sem jel 200 a už se mu moc nechtělo, byla to cesta z Lišova do Budějc esi to tu někdo znáte to je silnice kde snad každej z ČB vyskoušel auto kolik dá...ale vím co jsem viděl to mi stačí.:papa

Hele kopec nekopec já s tím jel tacho něco přes 190, ale podle gps to bylo tuším 179/182 a byl jsem na omezovači :) Takže máš asi ukecanej tacháč nebo tam nemáš omezovač protože to točilo 5600 a to je strop....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hh za 1. máš sedan ten je určo těžší za 2. omezovač mam na 6250 ot/m a za 3. nevim co máte mam i fotku a podle policejního radaru mi proměřuje o 3-5 km/h já vim kolik to jede a je mi jedno kdo věří a kdo ne. jen pro zajmavost sem dal fotku:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kovi306

hh za 1. máš sedan ten je určo těžší za 2. omezovač mam na 6250 ot/m a za 3. nevim co máte mam i fotku a podle policejního radaru mi proměřuje o 3-5 km/h já vim kolik to jede a je mi jedno kdo věří a kdo ne. jen pro zajmavost sem dal fotku:cool:

No tak za 1. o tolik těžší to zas není :) za 2. nevěděl jsem že je mezi 98 řadou 99 řadou rozdíl v omezovači (jsem zas o něco chytřejší) 3. mě taky v 50ti proměřuje o 3-5km :) jenže jak rychlost stoupá tak to proměřuje víc a víc a víc.... Zajímavý bylo v autobildu když se občas porovnávaly udávaný hodnoty nových tacho x skutečnost a třeba Leon I když ukazoval 130 tak jel jen 121 :D

Nechci se hádat všechno je možný..... :aut

[upravil dne 10.10.2009 Jenda 309]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kovi306

hh za 1. máš sedan ten je určo těžší za 2. omezovač mam na 6250 ot/m a za 3. nevim co máte mam i fotku a podle policejního radaru mi proměřuje o 3-5 km/h já vim kolik to jede a je mi jedno kdo věří a kdo ne. jen pro zajmavost sem dal fotku:cool:

Pokud ta odchylka 3-5 km/hod je při 50 km/hod, tak při 215 km/hod bude 13-22 km/ hod možná i víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...