Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

občas vypíná ventilátor topení


Pišta

Recommended Posts

Ahojte. Občas se mi při jízdě zastaví ventilátor větrání asi na 15-20 vteřin.pak se zase rozjede. Většinou,když mám tak 3/4 otáček. Ještě jedna věc mě zarazila v sobotu když jaem vystříkával klimatizaci Ajatinem zředěným vodou. Najednou se motorek zpomalil ,za chvíli zase běžel normálně,tak jsem zase trochu nastříkal ajatin no a pak se větrák zastavil. Ať jsem mačkal cokoli,tak se nerozjel. Zapnul jsem klimu a taky nic,ani nesepla. Za asi 10 minut se pomalu větrák rozjel a sepla se i klíma!! Chvíli to trvalo než se vzpamatoval,ale už běží. Není vevnitř topení nějaké čidlo,nebo konektory že by se tím ajatinem s vodou nějak vyskratovaly? Když nejde větrák,tak nesepne klima?? To je mi věc. Předem dík za pomoc. Je to coupé a aut.klima:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě taky blbnul ventilátor, ale stačilo trochu zahýbat jedním kabílkem a zase jel. Na jaře jsem čistil klimu přípravkem od Valea a od tý doby se zastavoval častěji. Pak mi jednou v autě zasmrděla spálená elektrika a ventilátor spíš nešel, než šel. A když šel, tak mu kolísaly otáčky. Nakonec jsem to vyřešil výměnou za jiný. Zkus ho vyndat, rozebrat, pročistit a propájet plošák, na kterym jsou tranzistory, bude tam studeňák;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...