Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vadne budiky


winco

Recommended Posts

ja by som sa chcel spýtať čo može byť mojmu malinkemu pretože sa mi stavalo že mi tachometer z času na čas ukazoval rýchlosť cca o 10km/h viac a niekedy šiel presne..no a neska som prudko zastavil na semafore a zrazu ručičkazamrzla na nule a nechcela sa ani pohnuť ale našťastie sa potom rozhýbala na dalšej jazde ale as ukazovala asi o 10km menej tak enviete porediť či je zle neake čidlo alebo len budiky alebo kde by mohol byť problem?? dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nikto mi nepomože?? dnes sa mi to stalo zas som šiel do piešťan a zpiešťan a tachometer mi ukazoval rýchlosť najskôr dobre ale ako sa zohrial motor tak rýchlosť klesla ale ako otačky mi išli odbre ale tachometer mi uakzoval o 10km menej, ale zas ked som hasol motor a hned nato naštartoval tak zase budiky chvilku dobre a po par minutach zas ta ista chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pomožte prosim.........aspoň neake nazory čim by to tak mohlo byť alebo nerobi to ešte niekomu????? chcel by som kupiť nvoe budiky ale načo by som ich kupoval ked je chyba niekde v čidle alebo v riadiacej jednotke....tak aspoň pradte čo by stala komplet diagnostika v original peugeote

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minuly pondelok som bol na Orave na diagnostike a chlapikovi vyhodilo chybu s tachometrom. Pytal sa ma ci mi tacho ukazuje spravne. Povedal som mu ze cestou cez Kubin bol na ceste informativny radar a zatial co mne ukazovalo rychlost asi 52 km/h na radare bolo len 47 km/h. Sice chybu nevynuloval ale hned mi bolo jasne ze cele auto je sama elektronika. Teda chybu ktoru mas moze byt sposobena riadiacou jednotkou po cidlo a pokazene budiky. Skus zbehnut za nejakym znamym com ma tiez 206 s rovnakym poctom konektorov v budiku. Prehodit ich nieje ziadna veda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja mám 206 alenviem čo je RK a určite tade nejazdim :D .....ale ved zatial to stači a dufam že mi to nebude robiť :D a ked ano tak si kupim nove budiky bo to robi len sem tam nie že každu jazdu to by som s nimi msuel jazdiť tak aspoň 20 km aby som zitili či je t v budikoch alebo nie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ubehnute kilometre su mi v podstate jedno :D si odpíšem kolko mám ja čul a ked budem predavať auto tak to priložim že budikysu kupovana extra :D a neviete čo yb tak stali budiky s dvomi zasuvkami v zadu a s teplotou oleja a vody:D:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus to co ja. www.aa-autodiely.sk mozno budes mat vacsie stastie. Po dohode ti to poslu aj na dobierku. Vypln na stranke formular na dopyt nahradnych dielov, co vlastne chces na aky tip auta a co ma nadradny diel obsahovat. Do 5 dni by ti mali poslat ponuku. Ked ti odpisu napis ako si dopadol a kolko za ne chceli.

[upravil dne 2.9.2009 Gitarista001]

[upravil dne 2.9.2009 Gitarista001]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...