Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 - ventilacia


dude_22

Recommended Posts

Zdravím, vlastnim Peugeot 307 r.v. 2007 s dig. klimou. Mam taky mensi problem s ventilaciou. Pri pusteni ventilatora a pri nasmerovani vystupu vzduchu na celne sklo alebo na centralne a bocne otvory, tak vzduch vzdy jemne fuka aj cez spodny vyduch pri nohach.

To sa mi zatial na ziadnom inom aute nestalo. Proste pokial som raz uzavrel privod vzduchu k noham tak nikde nic neprefukovalo. Uz som to konzultoval aj so servisom a tam mi bolo povedane ze u 307 je to bezna vec, zevraj mi vzdy bude unikat trochu vzduchu aj cez spodok. Takze by som chcel poprosit majitelov 307 ci by sa mi k tomu nevyjadrili a potvrdili alebo vyvratili tvrdenie servisu. Za odpovede vopred dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dude_22

Zdravím, vlastnim Peugeot 307 r.v. 2007 s dig. klimou. Mam taky mensi problem s ventilaciou. Pri pusteni ventilatora a pri nasmerovani vystupu vzduchu na celne sklo alebo na centralne a bocne otvory, tak vzduch vzdy jemne fuka aj cez spodny vyduch pri nohach.

To sa mi zatial na ziadnom inom aute nestalo. Proste pokial som raz uzavrel privod vzduchu k noham tak nikde nic neprefukovalo. Uz som to konzultoval aj so servisom a tam mi bolo povedane ze u 307 je to bezna vec, zevraj mi vzdy bude unikat trochu vzduchu aj cez spodok. Takze by som chcel poprosit majitelov 307 ci by sa mi k tomu nevyjadrili a potvrdili alebo vyvratili tvrdenie servisu. Za odpovede vopred dik.

Ja mam 1.4/2003 a na nohy nefuka ked dam na sklo,pocul som ze to riadia nejake motorceky a ozubene casti. Asi tam mas problem,servis sa len vyhovara.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...