Jump to content

Jak dostat pryč auto parkující za barákem na soukr. pozemku?

Jirkap
 Share

Recommended Posts

Mám malou otázku.

Může osobní automobil parkovat na chodníku za barákem, když je chodník a zeleně okolo soukr. pozemkem několika vlastníků bytových jednotek? Mohu zavolat odtahovou službu nebo něco podobného?

Jde mi o to, že pod okny mi neustále parkují dvě auta a nevím jak je dostat pryč. Bydlím v prvním patře. Ono je fakt příjemné, když v 6 hodin tam začne startovat, atd. Stejně jako třeba když přijede po 22 hodině. Prostor z obou stran baráku je opatřen bránou, která lze otevřít.

[upravil dne 29.8.2009 Jirkap]

ne u nás se na chodníku nesmí parkovat vůbec pokud to není povoleno příslušnou dopravní značkou:super tak že městskou policii nebo státní at to řeší:)ale abys pak nemněl auto obejitý klíčema:bojim

[upravil dne 29/8/09 zzipCZ]

naši mají před barákem podobnej problém a Policie jim řekla, že se jedná o soukromej pozemek, tudíž s tím nic nezmůžou, namají pravomac tam někoho pokutovat..takže to místní řeší různými \"varujícími\" vzkazy za stěračem..a většinou to zabere

Už to tu někdo navrhoval - do plast. nádoby směs oleje a vody a nastříkat tuto emulsi na přední okno. Snad jsem to nepopletl, to by mi bylo podobné. Je to prý velmi účinné. A nenechat se chytit.:papa:papa

policie to resit nebude, kdyz je to na soukromem pozemku, takhle u nas na Florenci stal nejaky favorit tri mesice, nez mu tamni domorodci vymlatili okna a vykradli ho... pak uz stacilo jen odbrzdit, vyradit, a auto se presunulo na verejnou komunikaci a za dvacet minut tam byla odtahovka :-)

ted tam autum, ktera parkuji na pozemku oznacenem zakazem a napisy private parking lepi na sklo A4 s vytistenou znackou zakazu parkovani, a folie je z tech co se nedaji strhnout najednou cele, ale trhaji se... treba to pomuze ;)

Ono na jednom sidlisku si vysiel majitel , vykopal do zeme 5 otvorov, zbruba toho pul metra, udelal jednoduchej salung ktory pretrcal cca 30 cm nad zem, zarobil v pivnici beton, a sup ho tam :P

Udelal to o vikendu rano, a vecer to uz bylo tvrde :D Este tam myslim pridal zelezne roxory ako vystuhu ... :P

Původně zaslal: zzipCZ

Původně zaslal: Otan

A nebo jsem taky slyšel, že je dobré narvat do výfuku brambor, nebo zemák. Prý je to docela prča. Je to možné?:myslim:myslim

no jasně nenastartuje
Jenom? Prý to může i roztrhnou:mrkt výfuk.:mrk

S tou brmborou se mi chtěl kdysi pomstít jeden kolega v práci. Narval je dost hluboko, jenže nepočítal s tim, že jsem měl vejfuk děravej jak řešeto. Já o těch bramborách samozřejmě věděl. Když jsem odjížděl domu, tak stál u dveří a pousmíval se. Já se pak jen bavil když mu ztvrdnul usměv po tom, co auto normálně nastartovalo a odjelo:D Pomsta za brambory byla krutá:D

PS: Doporučuju tomu co tam parkuje narvat olomoucký syrečky do oblasti pylovýho filtru. Je to sice dost krutý, ale funguje to:D

[upravil dne 29/8/09 Mef]