Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hladam ubytovanie v nitre - dlhodobo


jozefsv

Recommended Posts

kto ste z okolia tak by som si nechal poradit dobre ubytovanie stylu penzion,hotel.malo by to byt na lepsej urovni,uvitali by sme nejaky bazen,pripadne vyrivku,saunu apod.zaciname pracu v nitre tak na cca 2 roky tzn sa jedna o dlhodoby prenajom ak budeme spokojny so sluzbami.lokalita vychod nitry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano uhadol si.vacsinou vieme dobavit cenu na 50% z dovodu dlhodobosti a viac izieb.potrebujeme asi 2-3.samozrejme nie kazdy je ochotny pustit cenu ale doteraz sme s tymto problem nemali.

samozrejme ak tam nebude bazen a pod neva ale skoda pre nas.este som zabudol ze bolo by dobre parkovisko pod kamerovym systemom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, čo mám ja kolegovcov čo sú z východu a tak, tak tým vychádza lacnejšie nejaký podnájom ako takéto niečo. Bývajú na byte 3-4 a platia spoločne podnájom. Určite by som skôr ten podnájom hľadal. Dá sa zohnať už od 300€ do 450€ + energie na mesiac. Ak si to rozdelia štyria ludia tak to nie je až také kruté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podnajom nepripada do umyslu.nemozeme a nechceme kvoli casu podielat sa na upratovani spolocnych priestorov.pracujeme denne cca 11 hodin a potrebujeme urcity standard a samozrejme aj svoje sukromie ktore v byte nemozes nikdy mat.

o cenu mozno az tak nejde.aky rozpocet nam na ustredi nakoniec schvalia bude urcite odvodene od ostatnych ponuk.ze je to tam drahsie ako na vychode sk je jasne ale to neriesime.plati to firma nie my zamestnanci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...