Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Miss Scratch & Scratch-Svatební Peugeotí kolona-sraz V PUL AZ 3/4 NA DEVET 11.9.2009


Recommended Posts

SRAZ U SCRATCHE JE V PUL AZ 3/4 NA DEVET - popletl jsem si vlastni hodinu svatby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

moderatorum se omlouvam za CAPSLOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, kdyz jsme jeli jednou se svagrem do vozovny, tak nas zastavila jedna pani z ochranky a lustrovala nas, co jsme za firmu, co jim vezeme apod. Tak ji svagr nahlaskoval AAAlkajdaaa, a ze jim tam vezeme takovy balicek. Kupodivu nas pustila a pri odjezdu zamavala. No my se mohli po.... smichy

zadny letadla nejsou objednany, ale nemuzu to vyvratit, preci jen, zeni se velka osobnost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

OK, tak adresa je Vodňanská 21, Praha 9 (u mě doma), GPS je Loc: 50°6\'31.378\"N, 14°33\'49.382\"E, sraz v pul az 3/4 na 10. V deset se prejizdi do Hornich Pocernic k Ade kde budeme zdobit - Vysokovská 35, Praha 9, GPS je Loc: 50°6\'35.014\"N, 14°36\'26.331\"E. Odsud se pojede kratsi okruzni jizda cca 5-7 km k obradni sini, ktera je Na chvalské tvrzi Loc: 50°6\'42.449\"N, 14°35\'44.959\"E, vjezd je do dvora z Náchodské ulice :-)

uff

Cau chlape takze take jdes do chomoutu:super. Sraz je tedy s konecnou platnosti ve Vondanske 21?

Dik za info T.

PS: mam vzit Mi16:D nebo Breaka 406?

[upravil dne 9/6/09 Tomáš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...