Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prehrivani 2,1 td


bubakkaja

Recommended Posts

Ahoj mam problem s moji Xantii dneska rano jjsem jel do Vidne a vsechno bylo v pohode po dalnici 160-170 a teplota v klidu kolem 90 stupnu.Predtim ve meste mezi 75-90 stupnu.Odpoledne kdyz jsem jel zpatky taky 160-170 tak mi zacala teplota lezt pres 100 stupnu.Mel jsem zaplou klimu ale to i rano.Tak jsem krapet ubral plyn a padalo to hodne pomalu na 90 ale po slapnuti na plyn zase za 100ku.Pak dokonce uz i ve meste coz mi nikdy nedelalo to slo kolem 100ky.Voda tam je topit to topi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo v benexu je za 515 vernet.tam ho mozna muzu i vratit uz se mi to stalo pri moji posledni c este z Vidne ale ml jsem mezi chladicem papir jeste od zimy tak jsem myslel ze je to tim.Tay z Frydku do Ostravy nebo do Tesina taky jezdim 170 a neudelalo to nikdy az zase dneska.Nemuze byt treba uz nacate tesneni pod hlavou?Skusim nejdrive ten termostat a uvidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může to být i těsnění,ale to se taky musí projevit--voda v oleji a naopak,bílý kouř z výfuku,tvrdé hadice atd.

zkusil bych ten termostat,taky jsem byl v Benexu--pamatuju,že na komoře termostatu byly M7

šrouby,tenkrát jsem je urval (zažrané do hliníku) a koupil ve Feroně v OVA-Přívoz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nieje normálne aby sa to prehrievalo iba pri rýchlej jazde. Ja to stále vidím na zanesený chladič ( z vonka alebo z vnútra) prípadne niečo bráni v prietoku vzduchu na chladič.

...ozzy má zrejme pravdu. To som si neuvedomil. Keď to ženieš na maximum tak sa to prejaví.

[upravil dne 30/8/09 pastorek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne jede to 210 v tech 160-170 je 3600-3700 otacek a toci to 4800.Na chladic jsem se dival trosku bordelu tam bylo tak jsem to vyfoukal ale nic hrozneho.Jedine zaneseny zevnitr daval jsem tam asi dvakrat nejake svinstvo protoze mi trosku prolinalo topeni.Tak snad nejake svinstvo na vycisteni a vylit a nalit znova vodu.

[upravil dne 30.8.09 bubakkaja]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by mohlo být, ten utěsňovač :myslim--on sice utěsní ty malé úniky ale taky zasere okruh, tím zmenší účinnost systému...,zase jak tam dáš ten čistič, může znovu začít něco téct :D

já myslím,že je to shoda okolností--účinnost chlazení není jako zamlada,velké horko,vysoká rychlost...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...