Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak pracuje motor


ozzy56

Recommended Posts

Dobrmik: nie, termostat funguje ako normalny termostat, avsak ked dojde k zopnutiu kontaktu ktory je v nom, tak da skrtiacej klapke pokyn ze motor ma pracovnu teplotu a upravi sa tym zmes vhanana to spalovacieho priestoru, cize auto menej zere (asi je to preto aby si motor uvedomil, ze uz je teply:D)

Inak toto video je dost stare, videl som ho tak 4 roky dozadu v skole (mozno podobne), inak je to pozoruhodne spravene:super

Ale ked som si precital diskusiu pod videom, totalne ma dostala tato hlaska --> \"Je to fake,to udělali přes počítač,kdyby se motor vznášel v prostoru,vrhal by jiný stín.\":D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nějaký ten pátek už pamatuji, ale soudím, že ten filmeček s diferákem je asi trochu starší nicméně, geniálně udělaný. Princip difrenciálu znám, rozebral a dokonce i složil jsem ho - a fungoval - ale takto \"po lpatě\" ukázaný - to nemá chybu.

FrantaCV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo je to starší video, ale moc se mi líbilo jak je to zpracovaný, dokonce i moje sestra, která má auto jen jako přibližovadlo, pochopila proč v zimě nevyjela ze sněhu když podsypala jen jedno kolo ( to druhý prej bylo moc zapadaný sněhem ) :D

edit: špatnej smajl :D

[upravil dne 28.8.2009 kmotrik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...