Jump to content

jak pracuje motor

ozzy56
 Share

Recommended Posts

Dobrmik: nie, termostat funguje ako normalny termostat, avsak ked dojde k zopnutiu kontaktu ktory je v nom, tak da skrtiacej klapke pokyn ze motor ma pracovnu teplotu a upravi sa tym zmes vhanana to spalovacieho priestoru, cize auto menej zere (asi je to preto aby si motor uvedomil, ze uz je teply:D)

Inak toto video je dost stare, videl som ho tak 4 roky dozadu v skole (mozno podobne), inak je to pozoruhodne spravene:super

Ale ked som si precital diskusiu pod videom, totalne ma dostala tato hlaska --> \"Je to fake,to udělali přes počítač,kdyby se motor vznášel v prostoru,vrhal by jiný stín.\":D:D

Ahoj, nějaký ten pátek už pamatuji, ale soudím, že ten filmeček s diferákem je asi trochu starší nicméně, geniálně udělaný. Princip difrenciálu znám, rozebral a dokonce i složil jsem ho - a fungoval - ale takto \"po lpatě\" ukázaný - to nemá chybu.

FrantaCV

jojo je to starší video, ale moc se mi líbilo jak je to zpracovaný, dokonce i moje sestra, která má auto jen jako přibližovadlo, pochopila proč v zimě nevyjela ze sněhu když podsypala jen jedno kolo ( to druhý prej bylo moc zapadaný sněhem ) :D

edit: špatnej smajl :D

[upravil dne 28.8.2009 kmotrik]

Už jsem to psal, ozzy je vždy záruka kvality, opět parádní kousek. To jsem měl vidět před x lety, když se nám zadřel BMW kabriolet a my jej spravovali, ty základy jsou asi podobné. :potlesk:potlesk:potlesk