Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdyby si to dal k hlavě, udělal by lépe


destiny

Recommended Posts

Původně zaslal: MirasCC

Tohle je tak maximálně základ pro další várku hádek a osobního napadání :roll

Mám sto chutí to zamknout rovnou...

Nebuď taková citlivka, tohle je recese. To už bys byl jak TN.CZ kde taky preventivně blokují veškeré diskuze pod články s romskou tematikou :D Tahle sekce se jmenuje POKEC a proč nepokecat o sympatiích ke členům politických stran? Hádky k diskuzi patří (pokud se dokáží účastníci oprostit od vulgárních výrazů) a osobní útoky podniká vždy jen ten, komu dojdou faktické argumenty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeot09

destiny: Hmm, myslím, že bys to měl nejdřív zkusit sám. :P

Modrovládu-hrůzovládu už tady nějaký ten rok máme. Docela se po téhle zkušenosti na vládu levice i těším. ;)

[upravil dne 28/8/09 peugeot09]

Co tím myslíš, vést ČSSD nebo si přiložit zbraň k hlavě? :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peugeot09: jde v podstatě o to, že náš stát je takřka předlužený. Za jediný den narůstají jen úroky státního dluhu o půl miliardy. Pan Paroubek hlásá politiku dalšího zadlužování, což je prostě hloupost anikdo mi to nevymluví. Je to jako v domácnosti, která se topí v dluzích a jen proto aby si udržela stávající životní úroveň si půjčí další peníze. Důsledek toho bude, že náš stát dopadne jako Maďarsko, kdy nebude schopen vydělávat ani na úroky dluhu, natož na dluh samotný. Pochopitelně že sliby ČSSD znějí velmi dobře, když slibují lidem že nebudou muset slevit ze svých nároků, slibují jistotu důchodcům a rodinám, nicméně tato jistota bude vykoupena ještě větším zadlužením, které dopadne na naše děti. Ty si pak budou muset utáhnout opasek ještě mnohem více, než mi teď, aby se z toho zadlužení vyhrabali. Bohužel ale málokdo chce vidět tak daleko a až nastane rálný dopad současné politiky ČSSD bude pan Paroubek mimo hru a zabezpečený někde na chatě po vzoru chalupáře Zemana. Jsem pro politiku plošného zvýšení daní. Proč mají být bohatí daněni více než ostatní? Protože jsou úspěšní v tom co dělají? Bohužel zde pan Paroubek brknká na správnou strunku českého národa, který se topí v závisti a úspěchy neodpouští. V ČR je úzus, že úspěšný podnikatel = zloděj. Není to ale pravda. Většina úspěšných podnikatelů svůj úspěch vykoupila velkým úsilím, 14ti hodinovou pracovní dobou, obrovským riskem a velikým odříkáním. Tohle ale hoši od lopat, kteří mají pevnou prac. dobu a klábosí po 14té hodině o politice do noci u pivka v hospodě nevidí. A bohužel tohle je většinová základna voličů ČSSD. Troufám si tvrdit, že o politickém dění mám trochu přehled a rozhodně považuji předvolební sliby ČSSD za likvidační.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si jen ještě dovolím doplnit odkaz na dvě vlákna z doby nedávné, založené taktéž destinym a taktéž na téma \"politika\". Destinyho pohled na věc je z nich poměrně zřetelně patrný. To jen pro případ, že by se s ním chtěl do diskuze pouštět někdo nový, aby měl šanci zjistit, že to nemá cenu :cool:

http://www.peugeot-club.com/topic/42769-jaky-je-rozdil-mezi-fotbalovym-zapasem-a-meetingem-politicke-strany/

http://www.peugeot-club.com/topic/44065-tak-konecne-nekdo-dostal-rozum-a-shodil-srotovne-ze-stolu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Já si jen ještě dovolím doplnit odkaz na dvě vlákna z doby nedávné, založené taktéž destinym a taktéž na téma \"politika\". Destinyho pohled na věc je z nich poměrně zřetelně patrný. To jen pro případ, že by se s ním chtěl do diskuze pouštět někdo nový, aby měl šanci zjistit, že to nemá cenu :cool:

http://www.peugeot-club.com/topic/42769-jaky-je-rozdil-mezi-fotbalovym-zapasem-a-meetingem-politicke-strany/

http://www.peugeot-club.com/topic/44065-tak-konecne-nekdo-dostal-rozum-a-shodil-srotovne-ze-stolu/

Rozhodně diskutovat se mnou cenu má. Nezměnil jsem názor hlavně díky tomu, že mi zatím nikdo nepřednesl žádný pádný argument, který by mě ke změně názoru přesvědčil. Nejsem žádný zarytý volič ODS a netvrdím, že v ODS jsou menší pacholci, než v ČSSD! Topolánek si mé sympatie taky nezískal, jen si myslím, že politika ODS je méně likvidační pro stát než sliby ČSSD. Díky tomu je pochopitelně méně oblíbená u většiny občanů, protože pokud se má platit, musí se sáhnout do kapes a to se nikdy nikomu líbit nebude.

Co se týká příspěvků, u prvního je to náhoda, že se jednalo o meeting zrovna ČSSD. Pokud by to byl meeting ODS (nebo jakékoli jiné strany), názor bych měl stejný.

U druhého příspěvku si také stojím za svým. Největším zastáncem šrotovného byl Paroubek. Kam celé šrotovné vede je už dnes snad jasné. Kde je tedy zázračná sociální pomoc občanům, slibovaná ČSSD? AAA Auto hlásí obrovský nárůst ojetin do 0,5 roku stáří. Jedná se hlavně o vozy ze šrotovného, které si nabrali lidi na dluhy a teď nemají na jejich splácení. Jaký dopad to mělo na státní ekonomiku když nyní hlásí český průmysl zrychlení propadu? Šrotovné bylo jen velká bublina, která měla kladný dopad snad jen na obnovení vozového parku v ČR, tedy na ekologii. Z ekonomického hlediska to byl nesmysl, jen to dobře znělo na papíře a ČSSD toho využívala ve svůj prospěch.

Jak ale říkám, pokud mne někdo dá dostatečně pádný argument, rád své přesvědčení změním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, žádnej zastánce socdem nikdy neuvedl rozumnej názor, to myslím aji lidi se kterýma sem se bavil v reálu. Typickej volič ČSSD to vždycky prostě zahraje do autu a už se o tom nechce bavit.

Asi totíž volí ČSSD natruc, aby se ODS jakože pomstili, přitom neví vůbec co dělají za chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jéje. Zajímavé, že takřka každý pravicový volič se chová prakticky totožně jako Ty. Snažíte se ostatním neustále vnutit svůj názor, přestože o něj nikdo nestojí.

I přesto Tě ale poprosím o odpověď na několik otázek:

1) Kde hlásá pan Paroubek politiku dalšího zadlužování?

2) Proč je špatně, když bohatí, kteří mají více, než by dokázali užít, budou platit vyšší daně?

Ohledně těch hochů od lopat se nehodlám vyjadřovat. To už opravdu hraničí s chorým úsudkem dotyčného, který takto tituluje voliče jedné konkrétní strany. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeot09

A jéje. Zajímavé, že takřka každý pravicový volič se chová prakticky totožně jako Ty. Snažíte se ostatním neustále vnutit svůj názor, přestože o něj nikdo nestojí.

I přesto Tě ale poprosím o odpověď na několik otázek:

1) Kde hlásá pan Paroubek politiku dalšího zadlužování?

2) Proč je špatně, když bohatí, kteří mají více, než by dokázali užít, budou platit vyšší daně?

Ohledně těch hochů od lopat se nehodlám vyjadřovat. To už opravdu hraničí s chorým úsudkem dotyčného, který takto tituluje voliče jedné konkrétní strany. :)

Je to přesně jak říkáš, většina pravicových voliču apeluje a pokuzauje na ekonomické dopady a to pochopitelně nikdo slyšet nechce (zjednodušeně řečeno, ekonomika jde do prd... a pokud nebudeme rychle reagovat, opravdu tam skončíme) Oproti tomu se pan Paroubek několikrát nechal slyšet, že se dalšího zadlužování v době krize nebojí a zdůvodňuje to to podílem HDP na veřejný dluh ve srovnání s vyspělejšími státy. Osočuje ODS, že výší státního dluhu pouze straší. Z čeho myslíš bude chtít veškeré slibované jistoty ČSSD platit? ...to je odpověď na otázku č.1.

Po revoluci jsme měli naše generace v podstatě všichni stejnou startovní čáru. To, že toho někdo využil a vypracoval se a druhý jen seděl na zadku a čekal až mu ze státní kapsy něco spadne do klína je přece každého věc. Nechápu proč bych měl z mých tvrdě vydělaných peněz přispívat do kapsy více než ostatní, kteří hodily svou šanci za hlavu? Řekni mi jaká je tedy pak motivace stát se úspěšným, když odměna za to je sahání hlouběji do kapsy než ostatní? Když budeš těsně pod hranicí vyššího zdanění a díky úsilí a snaze dostaněš přidáno, budeš spokojený, že vlastně najednou dostáváš méně, protože teď sice na pásce máš více peněz ale státu odvádíš více než před tím? To Ti přijde jako logické? Jediný dopad to bude mít v tom, že opět budou všichni vymýšlet fígle, jak tuto hranici papírově nepřelézt. ...odpověď na otázku č.2

Co se týká mého chorého úsudku, co si mám myslet o straně a jejich voličích, která vyhrála krajské volby na základě zrušení 30ti korunového poplatku u doktora?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Destinim se podle mě nedá nic jiného než souhlasit. Pokud se někdo snaží, má právo mít se líp než vyžírka, který jen čeká co by komu utrhl od úst a hlavně se u toho nepředřel.

Jsem vychovaný žít tak, abych utrácel tolik, kolik umím vydělat a ještě k tomu si udržel nějakou tu rezervičku pro horší časy - proto mě neustále hněte ta masivní podpora takového vedení státu, které se nestydí trvale plout v červených číslech (a ještě to vydávat za svůj program).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...