Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Predni svetla 307 - pomoc s vyberem


negrbob

Recommended Posts

Ahoj jelikoz se v tom prd vyznam tak bych potreboval helpnout s vyberem.

Nasel jsem dva modely o ktere se s Vami podelim a poprosim o jakykoliv nazor. Netrvam na techto dvou jde mi o cenu jelikoz stavajici svetla pomalu ale jiste odchazej do vecnych lovist. Tak musim nejaka tak jako tak koupit. Za fungl nova Valea 9000.-kc nedam na vrakaci v kdovijakem stavu chteji kolem 5000,-kc. A s druhovyrobou nemam zkusenosti takze jsem hledal neco hezkeho na pohled v cene kolem 5000,-kc.

1. ZDE

Dostupne info ktere mam:

H7 - dálkové

H7 - potkávací

H3 - mlhovka

PY21W- blinkr

angel eyes

vcetne motorku pro elektrický sklon

Výrobce: DEPO

Homologace: nejake E a splnuji TÜV normu

Cena v prepoctu i s dopravou cca 5200,-kc

2.ZDE

Dostupne info ktere mám:

H? - dálkové

H? - potkávací

H? - mlhovka

blinkr

angel eyes

bez motorku pro elektrický sklon ale lze jej tam namontovat ze stavajicich svetel

Homologace: E11

Výrobce AUTOSTYLE

Cena v prepoctu i s dopravou cca 4500,-kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to ta světlá stříbrná a máš třeba černé otěrové lišty tak bych volil černou.Jestli se ti líbí jak vypadají chromová světla na stříbrné jako máš teď,tak bych volil ten chrom.Ale jestli máš zalakované lišty a nemáš na předku nic černého,tak bych černou nedával

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

c.2 jsem mel a myslim, ze potkavaci byla H1, dalkove H7 a parkovacka je standart. Mel jsem chromove na stribrne 307 a listy jsem mel taky cerne a ty chromove byly v pohode. Bohuzel fotky uz nemam, mel jsem je tady, ale jiz nejsem radny clen, takze fotogalerie zrusena.

[upravil dne 28/8/09 hudy]

[upravil dne 28/8/09 hudy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hudy

c.2 jsem mel a myslim, ze potkavaci byla H1, dalkove H7 a parkovacka je standart. Mel jsem chromove na stribrne 307 a listy jsem mel taky cerne a ty chromove byly v pohode. Bohuzel fotky uz nemam, mel jsem je tady, ale jiz nejsem radny clen, takze fotogalerie zrusena.

[upravil dne 28/8/09 hudy]

[upravil dne 28/8/09 hudy]

Ahoj Hudy tvoji ex307 jsem videl na fotkach. Dokonce jsme na toto tema prohodili par SZ asi pred pul rokem. Odrazoval si mne od toho kvuli tem H1.

Jinak nemam uplne tu nejsvetlejsi stribrnou spis takovou sedostribrnou a mam cerne listy na boku auta a i v predu na narazniku. Nicmene jsem videl cerna svetla na stribrnem aute a je to trosku jako pest na oko. Bejt policajtem tak to auto hned stavim. :-( Ten chrom podklad mi prijde nejblize originalu.

[upravil dne 28/8/09 negrbob]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...