Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

škrábance


plastick

Recommended Posts

Zdravím pánové. Tak jsem dnes dojel do práce a koukám na auto a někdo si asi večer hrál a lehce mi ho obtáhl klíčkem. :bacha Není to úplně do laku, spíše bych řekl, že si jenom pohrál. Navíc, včera nějaký důchodce, který nemůže počkat 5 vteřin, než vyjedu z parkoviště, musel otevřít dveře své škody 105 zrovna když jsem vycouvával a ťuknout mi s nima do mých dveří... Takže mi na mých dveřích zůstal červený flíček... :o Fakt úžasnej den... Nevíte náhodou někdo, jak se toho doma zbavit, nemám čas to nechat někde v lakovně, jelikož zítra vezu nevěstu na svatbě... Prostě něco spolehlivého... Díky :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo mam podobny problem nekdo mi vzal auto klicem od predu do zadu. Stavil jsem se nechat si namichat barvu plechovka pul litr ve spreji prisla na 350kc a lak k tomu za 250kc. TAkze zitra mne ceka strikani. :-)

Tempo jsem zkousel jednou na starem laku super vec ale na metalizu jsem se navztekal az az a nikdy vic do nej nejdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: negrbob

Jojo mam podobny problem nekdo mi vzal auto klicem od predu do zadu. Stavil jsem se nechat si namichat barvu plechovka pul litr ve spreji prisla na 350kc a lak k tomu za 250kc. TAkze zitra mne ceka strikani. :-)

Tempo jsem zkousel jednou na starem laku super vec ale na metalizu jsem se navztekal az az a nikdy vic do nej nejdu.

Tak, teď jste mne dostali, někdo - no zkrátka hňup-, mi na parkovišti líznul nárazník-stříbrná metalíza. Myslel jsem, že to tím Tempem spraví, ale nyní vidím, že to není až tak jednoduché. Takže prosím o zkušenosti ostatní, jde to, či nejde to?:myslim:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v jeden pohodovej den na chate jsme se s tempem pustili do ctyr aut a jedno z toho bylo moje. Zatimco ti ostatni starsi auta rok vyroby kolem 1990 hezky matlali tempo az se auta leskla. tak ja drel jak debil a za boha jsem to nemohl rozlestit v podstate mi prislo ze to tempo dela mapy na karoserii. Spravila to mycka. Dalsi vec na co jsem koukal je ze zatimco hadr na lesteni nesl barvu toho daneho vozu na ktere se tempo pouzilo tak ja mel hadr spis nacucanej tempem bez barvy. Jeste jsem nasel nekde na vesnici prodavat tempo na metalicke laky v praze jsem jej nevidel ale prislo mi slozeni a a vzhled stejny jako bezne tempo. Ja se na vetsi skrabance chystam pouzit ten sprej a na mensi a ne tak hluboke jsem si koupil Barevná leštěnka Polish & Wax COLOR - SONAX s opravnou tužkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Otan

Původně zaslal: negrbob

Jojo mam podobny problem nekdo mi vzal auto klicem od predu do zadu. Stavil jsem se nechat si namichat barvu plechovka pul litr ve spreji prisla na 350kc a lak k tomu za 250kc. TAkze zitra mne ceka strikani. :-)

Tempo jsem zkousel jednou na starem laku super vec ale na metalizu jsem se navztekal az az a nikdy vic do nej nejdu.

Tak, teď jste mne dostali, někdo - no zkrátka hňup-, mi na parkovišti líznul nárazník-stříbrná metalíza. Myslel jsem, že to tím Tempem spraví, ale nyní vidím, že to není až tak jednoduché. Takže prosím o zkušenosti ostatní, jde to, či nejde to?:myslim:myslim

Tempo je dobra vec ale jeho pouzitie je hlavne na stare laky,tam ma ucinok uzasny.Na metalizu ho pouzivam iba dolu na prahy ked su od asvaltu alebo okopane od topanok. Inak pouzivam pastu Turtle woks,a tiez sa nadrem ako kon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: negrbob

No v jeden pohodovej den na chate jsme se s tempem pustili do ctyr aut a jedno z toho bylo moje. Zatimco ti ostatni starsi auta rok vyroby kolem 1990 hezky matlali tempo az se auta leskla. tak ja drel jak debil a za boha jsem to nemohl rozlestit v podstate mi prislo ze to tempo dela mapy na karoserii. Spravila to mycka. Dalsi vec na co jsem koukal je ze zatimco hadr na lesteni nesl barvu toho daneho vozu na ktere se tempo pouzilo tak ja mel hadr spis nacucanej tempem bez barvy. Jeste jsem nasel nekde na vesnici prodavat tempo na metalicke laky v praze jsem jej nevidel ale prislo mi slozeni a a vzhled stejny jako bezne tempo. Ja se na vetsi skrabance chystam pouzit ten sprej a na mensi a ne tak hluboke jsem si koupil Barevná leštěnka Polish & Wax COLOR - SONAX s opravnou tužkou.

Mám to pochopit tak, že Ty jsi koupil nekvalitní výrobek a ostatním to šlo i na metalízu?:myslim Promiň, jsem asi natvrdlej.:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene ostatni auta nemeli metalickej lak. Treba bratr si pred lety koupil cervenej citron BX vzali jsme ho tempo pastou a pak se ukazalo ze skoro kazdej dil karoserie hral jinym odstinem cervene. Jak rikam tempo je super a hlavne bezkonkurencni ale jen na stare nemetalicke laky.

Původně zaslal: Otan

Původně zaslal: negrbob

No v jeden pohodovej den na chate jsme se s tempem pustili do ctyr aut a jedno z toho bylo moje. Zatimco ti ostatni starsi auta rok vyroby kolem 1990 hezky matlali tempo az se auta leskla. tak ja drel jak debil a za boha jsem to nemohl rozlestit v podstate mi prislo ze to tempo dela mapy na karoserii. Spravila to mycka. Dalsi vec na co jsem koukal je ze zatimco hadr na lesteni nesl barvu toho daneho vozu na ktere se tempo pouzilo tak ja mel hadr spis nacucanej tempem bez barvy. Jeste jsem nasel nekde na vesnici prodavat tempo na metalicke laky v praze jsem jej nevidel ale prislo mi slozeni a a vzhled stejny jako bezne tempo. Ja se na vetsi skrabance chystam pouzit ten sprej a na mensi a ne tak hluboke jsem si koupil Barevná leštěnka Polish & Wax COLOR - SONAX s opravnou tužkou.

Mám to pochopit tak, že Ty jsi koupil nekvalitní výrobek a ostatním to šlo i na metalízu?:myslim Promiň, jsem asi natvrdlej.:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...