Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prelakovanie 307


omegascream

Recommended Posts

Původně zaslal: omegascream

Caute, vedel by mi niekto povedat na kolko by ma tak odhadom vyslo komplet prelakovanie auta? Dneska som zadne dvere potiahol po brane a ostal tam \"krasny\" velky sram...

Mam 1.4 hatchback,ked sikovna suseda pri silnom vetre neudrzala dvera svojho auta tak moje zadne dvere dostali poriadnu pecku,stalo ma to 2500sk,ale aj tak je to vidiet aj ked cislo farby bolo to iste.

post-0-14109609367775_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegascream

fotku momentalne neukazem, kedze cely den lialo :) co sa tyka skrabanca je asi taky ako tu ukazal kolega (smutne) len este trosku dlhsi, ale zato to nemam tak prevalene...dufam ze ti to suseda aspon preplatila

slo to cez poistku a urobene to je super co sa tyka klampiariny,ale novy lak na dverach je predsa len iny ako ten original ktory je uz 5rokov od slnka vytiahnuty.takze ma to stale stve ked to vidim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale prdlajs! vzdyt se polepuji auta kompletne exterierovou potahovaci folii, staci si vybrat barvu. Nebo se dava cira na predek auta kvuli kaminkum.

Tady jsem neco nasel http://madico.cz/autofolie-na-karoserie/

A mam dojem, ze je to o slusnych par tisic levnejsi nez lakovani u lakyrnika, tedy pokud by ti to nedelal kamos v garazi

Tady je pekny video, davaj audinu do karbonu

A takhle se udela treba stribrna ci modra!!

[upravil dne 31/8/09 hudy]

[upravil dne 31/8/09 hudy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom videu je zrovna světový rekord v celopolepu vozu, ve skutečnosti a běžně to jde o trochu pomaleji. Jinak je pravda, že je to levnější než celolakování. Většina dílů se z vozu odstrojí jako při laku, aplikuje se fólie a pak se vrátí díly zpět. (lišty, kliky, blikry a pod. Prostě to, co trčí z karoserie ven). Pokud je na fólii třeba tištěný motiv, je to ještě malinko komplikovanější a musí se hlídat víc věcí při aplikaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak som konecne cez vikend ten skrabanec \"opastoval\" a muzim teda povedat, ze tak dobry vysledok som necakal. Trochu som bol skepticky, ci to vobec nieco pomoze lebo tu bolo pisane, ze je to skor na stare a nemetalicke laky, ale skrabanec sa vcelku pekne rozotrel a ked som ho dal potom pekne umyt a navoskovat, ostala tam vyrazna uz len ta preliacenina. Momentalne mi to v pohode takto staci, takze dik za rady a Tempo pasta rulezz :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...